Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Si cand vii acasa, Cristina? Ma bucur ca ai soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor va salut si as vrea sa fac un anunt aici
..cine stie

daca este vreuna dintre voi absolvente de liceu Ienachita Vacarescu promotia 1992 sau daca stiti pe cine rog sa transmiteti ca

sambata, 28 iulie, la ora 17 e intalnire in fata liceului

facem o revedere de la absolvire



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori draga pe 2 noaptea vin acasa. O sa planificam o intalneala dar cand o sa fiu acasa deja ca nu stiu cum imi indeplinesc trebile gospodaresti.

La mine este cald si inorat azi dar noaptea trecuta cele 20 grade mi-au dat mari batai de cap ca m-am perpelit de nu se poate.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele hai la o de pranz

ce sa va zic eu si curatenia mea care nu se mai termina deoarece am un mi tsunami in casa care face dezastru dupa ce fac eu curat in fine eu nu mai am rabdare mai am 2 zile si plec la mareeeeeee
sper cand vin sa ne intalnim prin oras acu pot si eu ca imi face cez masina si nu mai depind de nimic lol

super tare edi cu gradi ary zice ca nu mai vrea

cristina este bine ca ai si tu insfarsit soareeeeeeeeeee , in ce statiune mergi la mare?


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina tu te perpelesti la 20 de grade...noi la 39. E corect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

How are you? Pai acum vorbiti de intalnire...nu ma mai joc!!!

Am fost si noi la plaja azi...decat sa o vedem...era apa super rece...si un nisip fin, dar negricios...am venit ca niste mineri :)

Va pup! O sa pun poze pe FB! Concedii placute la mare, la soare...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Hai ca am disparut ca magarul in ceata din cauza multor trebi care s-au varsat in capul meu...

In fine le descalcesc eu pana vin acasa.

La mine tot cald si da ma Flori ma perpelesc la 20 de grade ca apartamentul meu nu a vazut in veci mai mult de 18 si asa m-am invatat...

Cat despre marea mea: nu stiu unde ma duc ca deh al meu barbat a zis sa mergem cu last minute offers. Om vedea ce o iesi...

Miha draga bine ai venit in lumea mea: la mare dar care nu e mare de balacit. Cat de intalneala ... ce sa facem ma daca suntem plecate care pe unde ne intalnim in ture. Poate data viitoare ne zburatacim in acelasi timp catre tara. Ma in ce oras esti tu ca asta nu te-am intrebat.

Fug la treaba. Un weekend super sa aveti. Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

hello,

Cris suntem langa Seattle...in Bellevue, WA.
E dragut sa ai si mare asa...decat deloc :)...Imi place zona asta ca e plina de lacuri, munti si brazi...Te inteleg perfect cu canicula de 20 de grade...si astia la 20 de grade sunt la fel de distrusi ca romanii la 35-40 :)

Pai intalnire placuta va doresc...astept poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha ma bucur tare mult ca iti place unde esti. Este foarte important sa fie dragoste la prima vedere pentru ca te face sa te adaptezi mai usor. O sa va obisnuiti si cu vara de felul acesta dar nu zic ca nu o sa-ti fie dor de un bronz adevarat cum imi este mie - abia astept sa ajung saptamana asta acasa...

Cat despre mine am avut un weekend linistit. Cu doi amici de-ai mei in vizite asa el fugitivo: o fata care a plecat de finitiv in Irac ieri si un coleg a carui zi de nastere a fost ieri dar no party at home...I-am spus eu de zilele noastre de nastere cu tot familionul LOL.

Cam asta este.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu iar singura pe aici dar nu puteam sa nu va dau vestea cea mare: la mine ploua....

In rest acelasi program nebun: sala-servici-acasa si joi dupa masa zbor acasica si abia astept.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput