Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Drum bun, Miha! Asteptam impresii de acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Ce mai faceti voi?

Vad ca Miha impacheteaza de zor. Draga mea va doresc calatorie placuta, sa gasiti acolo tot ceea ce v-ati imaginat voi. Mult succes va doresc in noul inceput.

Flori da ma fuse soare o zi si acum se duse ca iar ploua...si eu mi-s deprimata tare ca speram la o zi de weekend luminoasa.

azi am fost la sala unde ma dor toate cele de la 2 sesiuni de sala de ieri. Acum la servici si nu stiu de ce sa ma apuc mai intai si mai intai.

Eu va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Mai tarziu decat deobicei ... dar mai bine decat niciodata ...
Azi a fost o zi nebuna si urmeaza inca 2 saptamani asa...

O seara placuta va doresc. Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Nimeni pe aici...

Eu sunt bine. Acelasi program nebun. Azi are o prietena de-a mea graduation asa ca alt party LOL.

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am ajuns cu bine la destinatie...am avut ghinion la ultimul zbor ca am asteptat muuulllttt!!!!...dar asta e...era furtuna!!!


Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna dinimeata drageloro cine serveste cu mine??

eu sunt cam aglomerata zilele astea ca pe 27 plec la mare si mai vin tocmai pe 7 august si vreau sa pun casa si curtea la punct cand vin sa nu mma iau cumainile de par de cate balarii sunt.

eu azi plec cu ary la sormea sa o duc pe nepoatamea si mais tau cu ary la piscina la ea

miha[/m] ma bucur ca ati ajuns cu bine acum sa ne povesti mai cu lux de amanunte

[b]tuinea[b] tu acelasi program? cand vi in tara o sa iti trimit pe pm nr meu de tel sa il ai

[b]flori
gata acu cred ca ai intrat si u in vacanta nu??

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Miha ma bucur ca ati ajun cu bine. Acum mult noroc acolo sa aveti si totul sa fie asa cum vi s-a promis si va asteptati voi.

Getik draga mea iti doresc concediu insorit la mare. Sa va distrati super.

Eu vin pe 2 noaptea acasa. Am doua zile de curatenie planificate si apoi plecam si noi la mare dar nu stim unde inca LOL.

La mine acelasi program nebun: sala-servici-acasa. Maine plec intr-o calatorie de la universitate la un Castel la granita cu Scotia unde s-a filmat parte din Harry Poter.

Va pupic si un weekend super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Vad ca nimeni nu mai zice nimic, nimic...
Miha sper ca sunteti bine.

Flori pe unde te plimbi cu Edi?

Getik - gata curatenia?

La mine este soare, frumos, cald de parca nu imi vine sa cred. Pe FB puteti viziona pozici din calatoria mea de sambata.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Si eu pe aici! Toata ziua cu Edi care deja ma intreaba cand mergem la gradinita. Ce ti-e si cu copiii astia!

Miha cum te-ai acomodat? Copiii ce zic?

Getik cand termini la tine te astept sa incepi si la mine.

Cristina plimbareata mai esti!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori draga m-am amauzat ca Edi cere la gradi. Ti-am spus ca se va indragosti el de locul ala mai devreme sau mai tarziu. Cat despre plimbareata: da ma sunt chiar plimbareata. Am zis ca daca pe lumea cealalata am tema de casa sa merg pe jos km pe care i-am facut in viata asta am dat de naibi.

La mine acelasi program doar ca este CALD si SOARE ceea ce este extraordinar. Sunt si in linie dreapta ci pregatirile de venit acasa...

Cam asta este tot.

Pupici.

Mergi la inceput