Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha iti doresc vacanta placuta. Sper sa aveti vreme superba. Eu nu pot sa te adaug decat cand ajung acasa. Si eu am numele meu complet dar nu o sa gesesti prea multi Tuinea LOL deci daca ma gasesti adauga-ma si iti dau accept.

Eu acelasi program. Am mult tare de lucru.

Vremea este rea in contuinuare si se va inrautati si mai tare.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Vacanta placuta, Miha!

Cristina Edi e foarte fericit ca a inceput gradi. S-a jucat putin cu nervii mei ...doar atat!
Iti trimit putin din caldura de la noi.

Eu astept vacanta! Mai avem o sapatamana!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori ma bucur ca nu ai avut probleme cu Edi. Ti-am zis eu tie ca o sa fie bine.

Eu acelasi program incarcat dar nu ma plang pentru ca de marti plec la Belfast in interes de servici si o sa-mi vad prietenii vechi si dragi.

Va pupic si sa aveti un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu sunt cu un sindrom cronic de oboseala chiar daca m-am dihnit o gramada, stomacul si el nu prea fericit.

Sper sa fie mai bine maine.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Eu sunt bine, program incarcat. Azi plec la Belfast pentru servici si abia astept sa-mi revad familia irlandeza.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

vad ca nimeni nu se incumeta sa mai scrie ceva pe aici. In Belfast ploua de parca s-a rupt cerul....

Roxy a avut ieri ceremonia de premiere si a fost tare incantata.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Ne-am intors...vacanta a fost super....dar am gasit bucataria plina de apa cand am venit si viza asta de rahat...sunt suparata ca nu mai plecam...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Miha urata treaba cu bucataria! Nu mai aveti mult si plecati!

Eu ma bucur de vacanta. Sper sa reusim sa plecam cateva zile la mare si la munte...prin august, probabil.

Cristina mai ploua la voi? Am vazut la stiri ce e acolo. Brrr....

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Miha imi pare rau sa aud de inundatul bucatariei...Sper ca nu ai stricaciuni majore. Nu am inteles bine ce este cu viza? Nu a sosit sau sunt probleme?

Flori bucura-te mama de vacanta si de puiul tau ca tare mult ai tanjit dupa asta.

Eu sunt bine. Azi nu mai ploua deci sunte pe linia de plutire.

Getik nu mai zici nimic mama?
Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata,

Flori super...si eu mai am chef de vacanta dupa ce tot am fost la Bran, in Ungaria, la greci...:)

Cristina ne-au amanat plecarea si ma enerveaza maxim...daca am fi ales Londra am fi fost deja acolo din iunie :(...mi-e teama ca o sa fie prea bulversat Cristi cu scoala :(

Va pupam!

Mergi la inceput