Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Miha draga te invidiez ca pleci la mare, la soare. Si eu merg pentru 3 zile la mare aici incepand de maine dar aici este mare cu ploaie...
Din pacate nu stiu pe nimeni care sa caute bona dara daca aud ceva de pe plaiurile mioritice va anunt.

In rest eu ce sa va zic: ploua...asa cum ne-am asteptat toti. La meteo spun ca noi cei din nordul Angliei vom avea parte de soare dar temperaturi mici pe durata weekendului. Asteptam sa rasara soarele LOL.

Va pupic si sa aveti un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, FETELOR!

Edi e mult mai bine! Nu mai are bubite, sarea generala e buna, a inceput sa manance foarte bine...asteptam sa termine natibiotic saptamana asta sa facem exudatul si sa ne intoarcem, la gradi, la timp pentru serbarea de final de an.

Eu de 3 zile zac....o stare de greata si dureri musculare....nu m-am dat jos din pat 3 zile. Inca ma simt foarte slabita, dar maine se termina mini vacanta, deci tb sa ma intorc la munca.

La noi e soare de 2 zile....Edi nu s-a putut bucura de 1 iunie, in oras. Se anunta un iunie foarte ploios, mai ploios decat luna mai.

Miha distractie placuta la mare.

Cristina sper ca nu vei fi nevoita sa scoti barca...de la atat ploaie.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Si eu inapoi din vacanta de ieri dar cand ma intorc la servici dupa o pauza zici ca s-a rasturnat carul cu probleme...

Flori Doamne ajuta ca este Edi bine. Ai grija si de tine ca ceea ce descrii tu suna a epuizare fizica. Mananca ceva dulce sau caloric.

IN vacanta a fost frumos. Sambata si duminica nu a fost soare dar macar nu a plouat ca la Londra a turnat nu altceva. Luni am avut parte de soare dar temperaturi mici. In orice caz foarte frumos la mare si mi-a adus aminte de Belfast....

Pozici puteti vedea pe FB.

Acum ma intorc la ale mele ca ma urmaresc coada problemele.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare...

Imi e gandul doar la vacanta...la mare, la soare ...mi-ar trebui cam o duzina de rochite pentru mine si o duzina ptr Eli...:)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Miha pai fugi la cumparaturi ce mai astepti?
Eu am sa merg maine sa-mi caut o umbrela ca am ajuns fleasca azi la servici.

La mine nimic nou sub ploaie....

Sala-servici.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici...

La mine este frig tare. Ieri am avut o pana de electricitate de vreo 8 ore care m-a facut super nervoasa. Seara am fost la o prietena si colega de servici si m-am simtit super.

Cam asat este tot.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

De maine la gradi! I-a iesit azi rezultatul la exudat - negativ. Ii zic lui Edi ca maine mergem la gradi si el imi spune: "Nu merg la gradi...trebuie sa ma fac bine!" Sper sa n-am probleme cu el dimineata!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori nu cred ca vei avea probleme cu el ca in momentul in care isi va revedea prietenii se va bucura si faptul ca se simte bine il va face fericit. Cel putin asa sper eu.

Eu sunt bine, nedormita ca toata noaptea - pana la vreo 3am - cei de la electrica au trebului in jurul cladirii mele sa rectifice curentul. Am o gramada de treaba. Ma simt obosita dar am fost la sala si sper ca ma duc la Pilates la pranz...

Afara vremea este de cacao....

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!

pai nimeni.

Hai la ceai, cafea si altele.

La mine nimic deosebit: munca si iar munca, sala, acasa. Saptamana viitoare plec la Belfast.

Flori cum te-ai descurcat la gradi cu Edi?

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

AMR 1 zi!

Cafelute, ceaiuri si tot ce doriti!!!

Eu sunt gata de concediu!...abia astept sa ma bucur de soarele Greciei!!!

Cristina adauga-ma la FB...am acelasi nick...eu nu sunt prietena cu tine pe FB :(

Va pup!



Mergi la inceput