Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Maria Eliana, sa fii sanatoasa si norocoasa! Si cuminte bineinteles

Miha, esti in concediu? Ai ceva activitati in program.

De ceva vreme vreau sa va intreb ceva.
Stiti unde se poate face un curs de inot in Targoviste? Au conditii legate de varsta copilului?

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetellor,

Otilia curs de inot se face la Scoala nr. 13, Matei Basarab. Au piscina acoperita noua. Roxy a mers anul trecut. Am intrerupt pe timpul iernii dar va incepe din nou in vacanta. Este foarte bine.

La mine linira: am fost la sala, acum la serviciu. La pranz ma duc la Pilates.

Cat despre vreme este o vreme superba afara de nu iti vine sa stai la servici. Este prima din ultimile vreo 2 luni asa ca pacata ca trebuie sa stau inchisa.

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Multumim de urari Oti...Da, sunt casnica deocamdata...dar nu s-ar zice...de luni sotu pleaca in US ptr aprox 2 sapt si raman singura pe baricade...Nu ii mai duc nici la gradi de sapt viitoare...Si ei merg martea la inot. Le place f mult...drept ptr care am bagat 8 nopti de cazare in lefkada din 16 pana in 24 :)...ma asteapta America...pana in 4 iulie om ajunge si noi...daca nu, e bine si dupa!

Cristina si eu merg la sala...sunt rupata seara :(

Flori sunteti bine?

Am avut azi o zi horror! Nici nu mai vreau sa-mi amintesc...

Maine e Inaltarea...si eu aveam program de smotru...ramane pe vineri!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Si eu inapoi pe baricade, impuscata intr-o aripa ca marti mi-am ars rau o mana la servici deci sunt bandajata ca naiba. Afara este o vreme superba ceea ce nu prea este bine pentru arsura mea dar mi-am promis sa nu ma plang si sa ma bucur de soare.

In rest iesri la Birmingham a fost un show pe cinste, multe firme, o gramada de lucruri interesante.

Miha cat despre sala: pe mine ma revigoreaza.

Acum nu ma pot duce din cauza la mana...

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pai nimeni?

In fine la mine este cald si bine. Eu sunt bine - cat pot de bine cu mana asta prajita pe caldura asta.

Sa aveti un weekend super.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Edi are scarlatina .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor dar vad ca nu este prea buna pentru noi pe aici...

Flori si sper sa treaca cat mai repede. Au fost doua cazuri si cand a fost Roxy. Lasa ca trece.

Eu cu mana...M-am rpicopsit si cu o alergie.

Eu azi plec la Haga asa ca ne4 auzim miercuri.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Si eui inapoi la datorie. Nimic major de raporta. Vremea este inca buna dar se va strica chiar acum la finalul saptamanii ca sa ne strice zilele libere.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor?

Flori ce face Edi? Sunteti pe linia de vindecare?

Getik nu ai mai zis nimic cam de mult.

Miha: sunt bagajele gata?

Eu ce sa va spun: ploua, ma pregatesc de weekendul extins, de calatorit chiar daca este ploaie.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutari!

Gata, gata-s bagajele...dar ptr Grecia :)...Bagam si noi o spat de plaja 16-24 :), asta dupa ce o sa fim degetica si motanul incaltat la serbare :)

Sper ca-i bine Edi :(.

Va pup.

PS: Mama isi cauta de lucru ca bona 8,9-16,17 :)...Poate cunoasteti persoane interesate.

Mergi la inceput