Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Din nou in campul muncii.

La mine sclipeste un soare frumos afara dar se zice ca vine furtuna.

Eu in rest bine. Duminica am fost la Huddersfield. Ieri am fost un pic prin magazine si am facut un chec zebra pentru baietii de la servici.

De dimineata la sala si acum la servici...

Va pupic. O zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Fetelor pe unde imi umblati. Nu mai ziceti nici una nimic.

La mine liniar doar ca atentiune E SOARE!!!! Nu va tine mult ca zice ca o sa fie furtuna dar ma bucur de asta cat este.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetelor hai la o la pranz, eu sunt cu treaba ca deobicei daca sta ary acasa 1 zi fac treaba dupa ea 2 zile noi suntem bine in principiu doar nici viroze de vara si luate de la gradi

va pupic si sa ne auzim cu bine

cristina sper sa aveti timp cat mai bun, in tara cand mai vi poate ne mai intalnim din nou dar de data asta cu copii in parc

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Getik mama vad ca esti in activitate intensa. Imi pare rau ca sunteti muciulici. sanatate maxima. De venit acasa cred ca prin august daca imi ajuta Dumnezeu.

La mine ploua cu galeata. Este frig si urat. La servici o gramada de treaba. Nimic deosebit.

va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

ce mai faceti? Nu mai ziceti nici una nimic? Flori ce face Edi?

Roxy a mea este plecata in excursie la Bucuresti azi la circ, Cotroceni si Antipa. Era asa de excitata de ideea de a se duce in excursie.

Eu am sa dispar pana miercuri. Luni plec la Exeter. Tot luni am de dimineata si examen la germana...O gramada de chestii de facut.

Va pupic. va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pai asa...Chiar nimeni?

Eu sunt bine, foarte obosita dar am sa imi revin. Vreme de cacao iar. Ploaie si iar ploaie.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni....

Eu nu am nimic important de raportat dect ca azi am fost la sala, deci imi intru in ritmul normal dupa cele doua zile de calatorit.

Acum la serviciu unde este nebunie.

Va pupic si weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

hello,

printre partyuri, ore de engleza, ore de pictura, ore de muzica si evident gatit...va salut! pe la sport mai rarut ca e greut...
:)...ne-au amanat astia plecarea pana in 18 iunie...am vrea sa tragem o fuga pana in delta la gura portitei in prima saptamana din iunie...

in rest toate buna si frumoase...am d-soara mare de 4 ani !

va pupacim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, fetelor!

Miha sa-ti traiasca domnisoara!

Eu am avut o saptamana foarte grea...Edi bolnav rau (acum e bine), eu cu scoala si alte activitati...plecata de dimineata pana seara.

Cristina ai trimis ploile la noi.....de cateva zile ploua fara oprire. Vreau soare!!!!!!!!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Sa spun La multi ani printesei lui Miha. Sa va traiasca, sa fie sanatoasa, sa va bucurati de ea.

Banuiesc draga mea ca te bucuri ca mai stai un pic acasa. Vad ca esti intr-o activitate intensa. Fac si copilasii unele din activitatile asta sau numai tu? Sa va bucurati de delta.

Flori sanatate maxima lui Edi. Sper ca azi esti mai odihnita dupa weekend si ca esti pregatita de o nou saptamana nebuna. Lasa ca mai este mai putin de o luna si vine vacanta si iti vei petrece tot timpul cu Edi.

Cat despre ploaie: pledez nevinovat ca la mine tot ploua deci nici o bucurie.

In rest eu super ocupatadar este bine ca nu ma mai gandesc ca imi este dor de Roxy, de sot, de acasa...

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput