Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata si de la mine.

Miha eu iti doresc sa nu treci prin ce am trecut eu cu Roxy...La mine ea nu s-a putut obisnui de fel. Era stresata tot timpul si asta m-a facut sa o las sa merga inapoi acasa. Toata lumea spune ca in cazul copilasilor nu sunt probleme dar depinde de copil zic eu. A mea este timida, se timoreaza repede, etc, etc.

In fine, eu sunt cu moralul high pentru ca deh sclipeste soarele si nu ploua. Eu aceleasi activitati dar sunt in AMR patru zile pana imi vad boboaca si abaia astept.
Roxy a mea s-a apucat sa-si faca din temele de vacanta care sunt multe si marunte si ea foarte grijulie ca are o gramada de facut. Chiar m-a amuzat ieri spunandu-mi tare serios ca se joaca dar mai trebuie sa si munceasca.

In rest toate OK la mine. Munca multa dar cred ca in zilele noastre trebuie sa ne plangem cand nu avem de munca si nu viceversa.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La mine ploua...Deh o zi de soare este suficienta ca sa nu cumva sa ne bronzam.

Am fost la sala, acum la serviciu. Ieri mi-am facut bagajul de vacanta. De-ale mele.

Va pupic si o zi superba sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Ne-au venit in sfarsit hartoagele pentru viza. Acum trebuie sa platim o caruta de bani si sa mergem la Bucuresti.

Cristina si Cristi e un pic mai sensibilos...tot ca Roxi...In schimb el are avantajul ca nu a inceput scoala in ro...macar atat...E in schimb f atasat de gradi...Directoarea l-a iubit f mult pe el ca ii aducea aminte de baietelul ei cand era mic :) (singurul copilas - baiatul mamei :)).

Va pup! Ce reuniuni cu puii au loc aici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha felicitari pentru hartiute. Sper sa mearga totul mai lin de acum inainte.

Cat despre scoala: nici Roxy nu incepuse scoala in Romania. Si ea era tot la gradinita dar asta este. Eu sper ca totul sa fie bine.

La mine nimic noua: ploua. Am fost la sala si sunt rupta si acum nu stiu de ce sa ma apuc.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La mine este o zi ploiaoasa ca deobicei. Cal deste....
Maine ma intalnesc cu Roxy si soata mea. Abia astept si eu dispara pana pe 10 din peisaj asa ca va rog frumos sa nu ajungem pe pagina 3.

Va pupic si un weekend super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salutare...

miercuri si noi venim la tgv...joi avrm interviu la ambasada si in 2-3 sapt sper sa va scriu din US :)

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele
scuzati absenta nemotivata dar .... treburi urate o sa va povestesc dupa 16 iulie cand o sa fiu acasa

deocamdata am intrat sa pun link cu motata fara mot de sambata

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2225162606672.60588.1775972164&type=3

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Super...saracuta a cam plans...avea un par asa fain!!!





Citat:
citat din mesajul lui getik1

buna fetele
scuzati absenta nemotivata dar .... treburi urate o sa va povestesc dupa 16 iulie cand o sa fiu acasa

deocamdata am intrat sa pun link cu motata fara mot de sambata

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2225162606672.60588.1775972164&type=3

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Ce a mai plans ariciul! Ce a ales?

Eu zilele astea sunt cu supravegherea la bac....de sambata ma declar oficial in concediu.
Se vede ca am stat mai mult pe acasa cu Edi...au mai incetat crizele de nervi. Ma dragaleste si imi spune cat de des poate ca ma iubeste mult, mult. Si in timp ce imi face declaratii ma mangaie pe par sau ma strange tare in brate.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna dragelor

miha ary a plans ff rau ca a inceput toata lumea sa ii cante la multi ani si sa speriat

giny a ales peria mea de par cu oglinda, pieptenele ei si o trusa de machiaj [:-))]; gata ai sca

pat cu bacu acu cred ca te linistesti si u si lu edi deasemenea

eu pana pe 16 sunt in medical sunt ff linistita si relaxata, mi sa pus pata pe mancarea indiana care este delicioasa la drept vorbind, si m-am apucat de conserve ca deobicei in perioada asta a anului

va pupic si mai vin eu pe aici

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput