Prietene la bine si la greu - 158

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

neata

stephy da-mi te rog PM cu un cont unde sa trimit banii pe crocsi

revin...

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neatza
acus vine week-endul...

stanucel foargte draguta fetita ta. imi place cum sta ea in zapada, n-are nici o problema.

dana imi pare rau ca Lucas e bolnav. insa macar incearca sa privesti partea buna a lucrurilor, ca esti in Germania (cum a zis si Licu). aici e groaznic sa stai in spital cu bebe. vii cu un microb si pleci cu 3. sanatate multa

Licu naspa cu zgomotele alea, insa nu prea ai ce face... si Sandra se sperie de zgomotele din pereti, insa noi am invatat-o sa nu se sperie, acum merge si bate peretele "na, na" si se simte razbunata.

Sandra a fost ieri cu tac-su la teatrul de papusi. e prima oara cand merge. a fost spectacolul "Dumbrava minunata", cu durata cam de 45 min. in general a fost ok, a stat cuminte, mai vorbea tare si mergea pe la ceilalti copii, s-au mai plimbat pe hol, printre scaune insa per ansamblu a fost ok si i-a placut. apoi acasa numai despre asta vorbea. ca a fost la "teatlu de papusi" si a vazut "Lizuca", soalele, casa, copacul, copiii, piticii...




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Neata, cafea?

Stanucel, foarte frumoasa fetita ta cum pileste ungiile papusii.

Dana.n, multa sanatate micului.

Revin cand voi fi intr-o stare mai potrivita.

Pup toate fetele si micutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

licurici daca nu merge cu vorba buna, politia atunci, tb sa se respecte orele de somn, cu copii sau fara tb sa se respecte

dana sanatate multa, hai ca trece, sriu cum e sa fie bolnav asa mic

gabitza sa poarte dragoselul sanatos crocsii

stanucel, este o scumpa printesa ta

am fost ieri cu remus la control la ochi la dr burloiu, un tip ff misto, la control fu totul perfect, mai mergem la 3 ani jumate

zi frumoasa plina de iubire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

marijan , la multi ani, oare ne mai citesti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare. Am o stare mai naspa din cauza unor probleme administrative de la job gen Radet, frig, cheltuieli aiurea, administratora bagacioasa...de-mi vine sa-mi iau campii Noroc ca azi imi vad copilul si uit de toate(sau macar incerc).

Raluci in ce a constat consultul? Cat ai platit? As vrea sa o duc si eu pe Ema, pt ca o tot vad incruntata si ma tot gandesc daca vede bine, mai ales ca eu port ocelari. Saru-mana

Dankutza am rezolvat din parti cu Malevu'. Si-au pus palma-n fund. Am trimis mail si cica pana la sf de martie de rezolva.

Licu ar fi bine sa mergi la usa vecinilor si sa le spui sa faca liniste macar la ora pranzului.

Dana, sanatate multa mezinului. David ce mai face?

Ramonika ce copil cuminte ai tu acolo. A stat ea asa cuminte la spectacol. Poate prin vara prind curaj si mergem si noi cu zburlita la teatru de papusi.

Stanucel imi place poza cu Adelina si fratele ei.

Miany, da, Ema a fost bolnavioara. Tusea doar noaptea(f rar), nu febra, nu muci nimic... Dr ne zapacea ca se tot aude ceva la plamani. Ne-au zapacit cu atata antibiotic. I-am luat niste biotics sa-i dam la 3 ore dupa antibiotic ca sa-i refaca flora intestinala(macar atat). vorbaretul.

Si apropo de vorbareti: Cory ce mai face Bubu drag si scump?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Hello girls . Flo, prezent Am la tb sa serviciu de nu imi mai vad capul daaar, ma bucur ca e vineriLaura-zic si eu ca fetele, Dragoselu e indragostit de tzitzi, ca si Amalia si deocamdata eu zic sa nu te stresezi prea mult cu diversificarea. Imi pare rau de vecinii galagiosi, eu clar m-as duce la usa lor sa-i rog de la obraz sa respecte orele de odihna. Bafta!Miany-scump foc Davidelu, vorbaretul de el Ma bucur ca i-a trecut racealaGabitza - si eu as fi optat pt varianta Craiova. BaftaDana- multa sanatate puiului Lucas. Si tie, rabdare multa mamico David ce mai face?Stanucel- frumosi copii ai. Sa-ti traiascaRamonika-ce haioasa Sandra Si cuminitica...al meu nu cred ca rezista 45 min...Raluci- pupam Renusul cu vedere buna si pe Cezarel cel scumpFloricik-imi pare rau de perioada mai agitata, sper sa se rezolve repede toate pb adiministrative. Azi iti vezi Zburlita restul sunt detalii Bubu face bine, merci de intrebare, e un vorbaret si un cantaretDovada (spre final canta si singur, fara backing vocals iar calitatea filmuletului lasa de dorit pt ca e filmat cu tel) http://www.youtube.com/watch?v=88uYRkz2VNEWeekend placut gagix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

ziua buna de la cluj!!!

Flo,Cory

licu nasoala rau faza cu vecinii...asa cum au zis fetele,eu le-as zice asa de la obraz ca ar fi cazul ca macar intre 14-17 sa o lasa mai moale...imi aduc aminte cand un vecin istet de-al meu s-a trezit sa dea gauri taman la pranz...s-a trezit al meu copil speriat de abia am reusit sa il linistesc,multa vreme dupa aceea cand auzea un zgomot similar era ingrozit...

gabitza daca ai varianta craiova la dispozitie si te lasa inima paote ar fi mai bine sa-i duci la bunici..

floricick imi pare rau ca si voi ati fost bolnavi...drum bun spre zburly!!!

ramonika ce fain ca Sandrei i-a placut la teatlu...si noi am vrea sa mergem ,dar nu stiu daca are rabdare sa stea...

stanucel sa-ti traiasca minunile vietii...sunt tare frumosi!!

dupa-masa faina ,fetelor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

Cory_B foarte frumos, ai baietel mare, sa iti traiasca

va multumesc frumos de urari,de vizionarea pozelor
si eu am vazut la voi niste micuti adorabili, unul mai talentat ca altul, sa ne traiasca, si sa ne bucuram de ei in fiecare clipa a vieti

eu sunt racita,stau cu ceai langa mine, abia reusesc sa beau o dar tot nu ma las si beau, sunt o drogata dupa cafea.imi place ca dupa ce o culc pe adelina sa fac ordine, imi fac o si laptopul in brate, asta este cea mai frumoasa relaxare









carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

seara buna,

cory pup u back, bubu taueste adorabil

flo am dat 50 lei, verif fund de ochi cum se misca ochisorii, nu dureaza mai mult de 2 minute, asta din ce mi-am dat eu seama, probabil ca dumnealui s-a uitat la mai multe

weekend placut, noi ne pregatim de alalii

Mergi la inceput