Fluturasi Martie-Aprilie 2011 (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Am pus pozeeeeeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank, nu m-am gandit, dar cred ca daca faci un chec post si ii pui nuci inauntru poti sa te pacalesti ca e negresa
un avocado mare si moale, o lingura mare de miere, cacao cat vrei si esentza de rom

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Mami am inteles, ...dar cu crema aia ce as putea face??? avocado, miere, cacao si rom???Mulam anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

xeo!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


La multi si din partea noastra!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pai m-am exprimat eu prost, faci chechul de post cu cacaou in el si pui crema aia deasupra si gata negresa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

spiridusha am inteles cu regimul. dar vorba madutzei, dupa ce nu mai tii trebuie sa te mentii cumva, nu/ sa nu mai exagerezi cu nimic si sa faci miscare. saracutul pui, un pentru el.

ailed iar ai dormit pe fuga vad

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

roxy, ...e f adevarat ce spui tu, ...si eu daca as iesi la 12 afara cu ea ar adormi instant, dar eu ies mai devreme, si cand vad ca e moale ca Bubico lu'madam Papodopolina tup cu ea in casa....papa titi si adoarme instant 3 ore....Acum dupa ce se trezeste ies din nou afara, ...ori dupa ce papa, depinde ....dar iesim musai de doua ori si somnul in casa.
Cred ca nu ii este frig, ...nu la asta faceam referire... ci pur si simplu sa doarma lafaita in pat,fara zgomote, camera curata aerisita....etc. Bine si ca tine, dar eu tot nu as lasa-o sa doarma afara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

mada- chiar nu am vrut sa supar. dar dc te oftica? ca nu face nimeni intentionat

cred ca nametii aiai o sa-i gasesc si eu maine cand merg la casa trebuia sa mai cumpar o lopata

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


nuuu alexina, nu m-ai suparat , ma oftic ca muncim 2 pers la acelasi lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

Buna ziua,
Dragelor, va fac cinste azi cu o felie de tort si o cupa de sampanie, ca azi e ziua mea sunt si eu nascuta pe zapada mea de februarie, nu spun cat implinesc, vedeti voi in lista, dar oricum de cativa ani, tot la 25 am ramas
o ma sarbatoresc pe indelete in weekend cu meniul de proba de care v am spus dar am vrut sa trec sa va salut
o zi buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

pai m-am exprimat eu prost, faci chechul de post cu cacaou in el si pui crema aia deasupra si gata negresa

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


aaaaaaaaaaaaMultam!!!Pai...chec de post???fara oua???cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanales

Buna ziua,
Dragelor, va fac cinste azi cu o felie de tort si o cupa de sampanie, ca azi e ziua mea sunt si eu nascuta pe zapada mea de februarie, nu spun cat implinesc, vedeti voi in lista, dar oricum de cativa ani, tot la 25 am ramas
o ma sarbatoresc pe indelete in weekend cu meniul de proba de care v am spus dar am vrut sa trec sa va salut
o zi buna va doresc

Mami de Ioan



LA MULTI ANI TINERICO!!! Multumim de cinste!!!
Doar atat ne spui despre tine?

Mergi la inceput