Un creion, un caiet, o carte ! cap 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s
Ilinca79 bine ai venit in clubul nostru; avem ceva bani, dar inca nu toata suma de 800 lei;


citesc acest subiect de citeva zile m-am tot gindit cum as putea sa ajut..am vazut ca fetele din germania au trimis colete cu tot felu, deci cred ca deocamdata e mai mare nevoia de bani..asa ca m-am hotarit sa donez 150 € pt soba dl Macicasan..imi spui te rog pe ce cont sai trimit? cont in € daca e posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Helbi si Papanash la Cluj avem baiat de 2 ani, baiat de 4 ani baiat de 8 ani.
Haine de patut pentru bebe Marius sunt bine venite, eu am dus doua cand am dus si patutul pentru el.
Giulia hainele sotului tau cred ca ar fi bune pentru dl. Macicasan, el cred ca are in jur de 90 kg (il compar cu tataca altfel nu-mi dau seama de kg omului ). Multumim Giulia.
Eu sper ca dupa data de 10 martie sa adunam banii de soba si sa mergem sa le ducem soba si alimentele lunare.
va ,
Laura


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Giulia hainele sotului tau cred ca ar fi bune pentru dl. Macicasan, el cred ca are in jur de 90 kg (il compar cu tataca altfel nu-mi dau seama de kg omului ). Multumim Giulia.

Laura




buna, laura, spune-mi, te rog, cum sa procedez ca aceste haine sa ajunga la dl Macicasan?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraOana

Citat:
citat din mesajul lui laura-s
Ilinca79 bine ai venit in clubul nostru; avem ceva bani, dar inca nu toata suma de 800 lei;


citesc acest subiect de citeva zile m-am tot gindit cum as putea sa ajut..am vazut ca fetele din germania au trimis colete cu tot felu, deci cred ca deocamdata e mai mare nevoia de bani..asa ca m-am hotarit sa donez 150 € pt soba dl Macicasan..imi spui te rog pe ce cont sai trimit? cont in € daca e posibil

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009
http://lb3f.lilypie.com/GOenp2.png


Laura bun venit in clubul nostru; sa sti ca odata intrata aici vei scapa mai greu, adica nu vei mai dori tu sa pleci.
Multumim pentru suma de bani sigur ne va ajunge sa cumparam soba.
Se pare ca nu mai trebuie sa asteptam data de 10 martie sa adunam bani de soba... pentru tine Laura, dar si pentru celelalte fete care au dat iama in bazar la "martisoare".
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

ia te uita, avem vesti minunate , fetelor, avem intr-adevar o primavara extraordinara !!!



..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Giulia ti-am trimis PM.
Asa cum iti spuneam si in PM eu merg o data pe luna la familiile mele; poti sa vii cu mine in martie cand merg sau daca vrei tot pe PM iti dau adresa lor sa mergi direct la ei.
Merci,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Giulia ti-am trimis PM.
Asa cum iti spuneam si in PM eu merg o data pe luna la familiile mele; poti sa vii cu mine in martie cand merg sau daca vrei tot pe PM iti dau adresa lor sa mergi direct la ei.
Merci,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi




ti-am raspuns pe PM

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

laura_s merci ma bucur ca pot sa ajut.. indata ce imi dai nr de cont am sa trimit banuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Papanash va afisa pe prima pagina contul in Euro unde vei putea face transferul Multumim din nou pentru ajutor.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Coletele, 2, au plecat spre Butnaresti....sper sa ajunga repede la destinatie.....Papanash cumparaturile de bax pampers,servetele umede,tetine au facut 74 ron + 10 ron posta =84 ron decont cu chitante binenteles

Mergi la inceput