Un creion, un caiet, o carte ! cap 2

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Abia astept sa trimita cei de la Directie solicitarea catre cei de la Fundatie; sunt sigura ca va dura ceva timp, eu am primit raspunsul in mai bine de o luna (am trimis cererea in 18 ianuarie si am primit raspunsul in 6 mrtie), dar l-am primit si avem o speranta.
Acum apare o noua problema: d-na Costea nu este casatorita cu dl. Pop si cei trei copii sunt numai ai d-nei Costea; cei de la Primarie imi spuneau azi ca cei de la Directie le-au solicitat lor raspunsul daca ii putem ajuta... se tem ca in momentul in care dl. Pop se vede cu casa renovata, atunci ii poate scoate afara din casa oricand si pe buna dreptate; oricum le-am solicitat sa-i lase pe cei de la Fundatie sa decida daca ne ajuta cu renovaarea camerei fam. Costea, dar acest lucru sa nu impiedice renovarea si ajutorul pe care dorim sa il oferim dl. Macicasan; oricum daca reusim sa le tragem apa acest lucru va ajuta si familia Costea si vom renova numai camera dl. Macicasan; sigur cei de la Fundatie s-au mai intlnit cu astfel de cazuri si vor sti ce e de facut; sunt multe familii care traiesc in concubinaj.
Astept cu nerabdare decizia celor de la Fundatie.
Va ,
Laura


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Laura, sa ne spui cu ce te mai putem ajuta. Proiect pt tras apa a spus ancadragoman ca ajuta.

Ralcat , multumim, am facut confirmarile de bani la subiectul cu martisoare, tot ce a intrat in martie. Oricum banii sunt folositi laolalta pentru tot ce e necesar familiilor.

Helbi, vad ca a picat fb si o sa luam legatura cu fetele pe mail pentru detalii pachete. transportul costa, nu-i asa ? (o fi mai economic sa inchiriem un camion ?)

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Multumesc Simo pentru sustinere; la fel am transmis si eu celor de la Directie:spuneti-mi ce mai putem face pentru dvs: scrisori de multumire, poze....orice e nevoie numai sa incepem sa ne miscam odata, sa facem ceva.
Am retinut si eu ca Ancadragoman ne ajuta cu proiectul pentru apa; mai mult ca sigur ca va fi nevoie de el, indiferent cine trage apa: noi sau fundatia.
Va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Simona, da, transp.costa 1 euro/kg, mai ieftin nu am gasit. Ieri am trimis 32 kg, acasa mai am...nu stiu citeDin pacate, sotul Anittei carea ajut-o pe Tinatache acum o luna, nu are drum niciodata pe la Frankfurt, ca am vb cu ea.
@ transp. pachetelor e deja achitat (asta ca sa stie Mirela la ridicarea lor).
Ma bucur ca pachetele pica bine acum.
Laura, cel mai sigur maine pleaca spre tine autocar, dar te tin la curent si itzi dau si nr de pachet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Andreia tinem legatura si asa cum ti-am scris si pe PM, daca e mai ieftin transportul pana la sediul lor pot sa merg eu acolo sa le ridic.
Va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Laura, ei au zis ca o sa si sune, acum nu stiu cind ajung. Daca nu, le iei de la seduil firmei, ca teoretic, ei nu duc acasa pachetele. Am scris nr tau de tel. Am pus si ceasul si imparti tu totul, asa cum crezi ca e mai bine. Dupa amiaza itzi dau si nr de pachet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rall, nu mi-ai raspn, ajungi luni in Bucuresti ?
Miremia, tu pui pachet pt tg Bujor sau te intalnesti cu Rall ?
Trebuie sa mai ajunga ceva la ea, de-asta intreb.

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Laura, dl Pop si dna Costea nu vor sa se cunune ?

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nasim>???

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

hahaaaa

mergem la nunta?????

rost de dantzuiala? sunt prima!

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput