Prietene la bine si la greu - 157

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

La Multi Ani Alinus sa dii sanatoasa si sa mai dai pe la noi

Licu felicitari si fii mai optimista, vezi partea plina a paharului, ai slabit e un lucru bun, restul e doar tonifiere si multe abdomene pup strumfii

Many scumpa bre cafeaua aia, bine ca s-a rezolvat
viozionat filmuletzele cu copii vorbitori



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lumi nu-i nimic, o sa mai fie ocazii. trebuia sa vina si Adi Cristescu, a zburat de la Bucuresti pana la Iasi, pilotul s-a invartit deasupra aeroportului din Iasi de cateva ori, n-a avut unde sa aterizeze si s-a intors la Bucuresti.
dar s-a tinut oricum, a cantat doar tipa, Irina.
reuseste Richard sa ajunga azi? sper ca da.

Magda bravo pt. baiatul "independent".



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Neata, primesc cu toata cafeaua sau mai bine spus ce ramane de la Ramonika.

Cristina, primest concediu medical de la doctorul care il ingrijeste pe Andrei. daca nu au trecut 6 luni de la revnirea la serviciu iti recomand sa mergi la Directia Muncii sa iei adeverinta cu indemnizatia primita. Venitul din concediul medical se calculeaza ca media veniturilor pe ultimele 6 luni. Ce frumos mananca Andrei supa.

Dankuta, foarte frumoase pozele.

Biara, o sa ai o belerina faimoasa.

Licu, Oanei nu-i place soarele pentru ca de cele mai multe ori ii vine in ochi. Cand vede soarele imi cere ochelarii de soare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Alinus !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

La multi ani! Alinus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

La multi ani Alinus !!!

Eu tot mai sper ca nu ne-ai uitat si vii curand sa ne povestesti de voi .


Magda mi s-a parut ca povestesti de la noi din casa ,exact asa stau lucrurile si la noi .Pana si periutele de dinti identice dar de culori diferite au fost motiv de disputa .
Felicitari pt baiatul independent ,noi suntem tare departe de acest stadiu .

Licu felicitari pt kilogramele pierdute
Cred ca -i tare minunata Amalia cu mutritele ei ,pacat ca nu le putem vedea in pozici .

Cory e fenomenal Bubu !

Dankutza am admira-o pe Pinky ,e din ce in ce mai frumoasa ,mai delicata si eleganta ,o scumpete !

Cristina mi-au placut tare mult si pozele voastre ,e tare dulce Andrei ,iar tu esti f frumoasa

Ramonika ce fain ca te-ai distrat asa de bine aseara ,las ca oboseala trece ea recuperezi la noapte

Biara cred ca-i minunata plansa voastra de desen . Si Stefi a avut aceasta pasiune cand stateam la Sinaia ,n-a ratat nici un perete .

Flo cred ca a fost super tare skiorul pe strazile capitalei

Raluci nici un semn de la Posta Romana ? Cred ca s-au impotmolit si astia in zapada


Scuzati-mi scrisul telegrafic si din amintiri ,dar sunt praf de oboseala ,raceala &co .

gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

La multi ani Alinus!
Eu stau ca pe ace... La serviciu e liber un post pe care il "visez" de ani buni, cu un program compatibil cu Danut. As lucra de la 08.00 la 16.00, dimineata l-as duce la cresa/terapie iar dupa-amiaza am putea lucra impreuna. Am facut cerere luni si acum astept sa vad ce zice seful cel mare. Initial bazaia ca sunt in CIC dar i-am motivat ca programul in ture nu era compatibil cu terapia lui Danut dar programul de 8 ore e ok. Am niste emotii cat casa... Plus ca ma gandesc ce fac cu Danut, daca se va acomoda la cresa... etc... stiti voi, ca ati trecut deja prin asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Bafta Dysa se aranjeze toate asa cum iti doresti

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

stephy acum vroiam sa scriu, azi a ajuns coletul l-am si luat, sunt super misto, abia astept sa vina bubu mic sa il probrz, dau de stire, multumesc mult sanatate maxima

magda sa va fie de bne ieseala


fetele cu gradi...de cate ori pe saptamana primesc puii vostrii carne tocata, gatita cum o fi? primesc salata la pranz? dar desert? multumesc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

La multi ani Alinus!
Eu stau ca pe ace... La serviciu e liber un post pe care il "visez" de ani buni, cu un program compatibil cu Danut. As lucra de la 08.00 la 16.00, dimineata l-as duce la cresa/terapie iar dupa-amiaza am putea lucra impreuna. Am facut cerere luni si acum astept sa vad ce zice seful cel mare. Initial bazaia ca sunt in CIC dar i-am motivat ca programul in ture nu era compatibil cu terapia lui Danut dar programul de 8 ore e ok. Am niste emotii cat casa... Plus ca ma gandesc ce fac cu Danut, daca se va acomoda la cresa... etc... stiti voi, ca ati trecut deja prin asta...

mami fericit de Danut 28.10.2009



bafta maxima, sa iasa bine pentru tine!!! tinem pumnii stransi




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput