Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (210)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Citat:
citat din mesajul lui BELLEANE

Fetelor,

Ma intereseaza si pe mine unde pot gasi cartea Vrajitorul din oZ gratuit pdf. Nu am mai gasi-o pe acasa si ne trebuie urgent pentru scoala. Nici nu ma mai duc in oras zilele astea ca am fost azi pana la gradinita si Piata Victoriei am facut 4 ore. mersi

Te iubim, printesa Victoria!!!


Imi pare rau c anu am intrat ieri, nu stiu daca ti-ai rezolvat problema, daca nu www.scribd.com/doc/50076756/Vrajitorul-Din-Oz-Frank-Baum-Prima-Pagina-La-Sfarsit-Penultima-Cuprins" target="_blank">aici pe asta il poti copia pagina cu pagina...daca vrei download te costa, insa si daca faci download tot imagini ai (save image as) sau www.classjump.com/a/abecedar/?section=classes&class_id=5903" target="_blank">aici o versiune in versuri.

Fug,

pup,

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Multumesc, Esme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

hellooo! trezireaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Aoleo, Lumi , da' ce tipi asa tare ? M-am trezit , m-am trezit ... . Pupici si tie si zulufinei

Am citit ieri din urma ultimul capitol si m-am vazut strigata . N-am mai apucat sa si scriu ieri dar nici nu puteam sa stau ca mortu' in papusoi ( merg de aici direct la casierie sa platesc drepturi de autor ) cand sunt strigata.

Noi suntem bine ... vb vine ... Intr-o mica vacanta fortata. Andra e bolnavioara si sta acasa si am si omu' mare bolnav ( deja azi mai bine ) So, ne jucam de-a mama si de-a tata , mai culcam un cupil , mai ne doftoricim , mai ne crucim de cata zapada e afara , mai ne impleticim unii de alti . Din astea ...

Chiar daca n-am mai scris - eu tot am fost cu okii pe voi - si chiar daca n-am zis cu glas tare v-am felicitat pt sarcini in gand . Micaela , Simonx, Ylari sarcini usoare si abia astept sa va vad , la termen, sanatoase, cu bbici in brate!

Felicitari si noilor mamici - sa va bucurati sanatoase de copilasi.




Va pup pe toateeeeeeeeeeeee Ma duc sa culc matza mica.

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

wow, MsBB ce ma bucur ca ai scris! strigam sa ajunga pana la Bacau
Sanatate multa Andrei si lui tati! si pupici tie si Sofiucului mic!
te asteptam mai des pe aici sa ne "colorezi" zilele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna fetelor!

Eu am fost luni si marti intr-o mini excursie pana la Viena, unde era doua 2 degete de zapada si soare. Luni dim. mai mai sa pierd avionul, era asa nasol traficul, de aceea m-am si minunat asa tare cand am vazut ce liniste si pace era in Viena.

Doloress, am citit si eu pov. voastra. ff frumos ai povestit, ati suferit ceva, e tare rau sa stai in spital departe de puiul drag ... bine ca s-a terminat cu bine, si sper sa nu mai aveti parte de asa incercari grele si sa va bucurati de fiecare moment impreuna

Lumi, cine e din Bacau?
MsBb?

Sanatate Andrei si sa mai treci pe la noi tizo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_78

Lumi, cine e din Bacau?
MsBb?




da, parca asa stiam eu
nu-i asa, MsBB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Niata la amiaz' !

Lumi bravo ca ai strigat cat te-au tinut bojocii!! Uite ce-i scos din napeti!! Te pup cu drag MsBB nu fugi iara!! Sanatate tuturor!

Adriana deci asa..ai fugit de iarna grea! Sa-ti fie de bine!

Noi, cu saniusul, derdelusul...obrajii rosii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Lori, ma gandeam eu ca la sanie sunteti

fetele din Buc., dati-mi si mie un pont: une gasesc sanie mai ieftina asa? ca am ramas fara si fii-mea s-a invatat sa mearga pe sanie la cresa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Asa-i, Lumi. Eu am crezut ca ai aruncat cu bulgarele de zapada dupa mine .

Sa-ti fie de bine plimbarea, Adriana!

Eu am ramas tare sensibiloasa - povestea nasterii lui Kevin e ... - cu intarziere, ii urez si eu LA MULTI ANI!

tura 2 de somn
Am culcat deja bolnava urmeaza martzisor - v-am zis ca toata ziua culc copii?

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput