Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (210)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Doamneeee, ce-i afara !!! Mi-a dat mesaj Miss de la gradinita de la Andrei sa venim sa luam copiii mai repede. Am vorbit cu Costi al meu si si-a luat liber maine sa nu mai iasa cu copiii afara si sa nu scoata nici el masina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Daaa, e o zapadoaieeee

Eu am fost afara cu Robert, m-am dus pana la piata, la un Atm, ca mi-au venit cizmele si sandelele luate online si l-am luat pe Robert cu sania...Wow, superb aerul, dar am murit de atata efort :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Si ai mei sunt in parc; a luat-o Florin pe Cristi mai devreme azi, ca maine oricum e inchisa cresa si s-au orpit in IOR sa se dea cu sania...cred ca au mai mult de o ora deja...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

salutare tuturor! nu puteam sa vad ca mi-ati facut urari si eu sa stau ca mortul in papusoi, sa nu zic nimic! multumesc tuturor pentru gandurile frumoase!
eu va citesc in ultima vreme. e adevarat ca mult timp nu am mai intrat, dar de cateva saptamani va urmaresc din umbra. am mai vrut sa mai scriu cate ceva, dar aveam mereu senzatia ca ma bag unde nu imi (mai) fierbe oala si inchideam mesajul...
Andreea, normal ca e Kevin mai artist, e varsator : visator, artist, sensibil... nu-mi vine sa cred ca a facut 1 an. am citit ce ai scris pe blog si sa stii ca daca mai fac un copil numai tu esti de vina . m-a impresionat foarte tare ce am citit, Patrick si Kevin sunt norocosi in primul rand ca va au de parinti

sa va mai zic de noi. Teo s-a facut o domnisoara simpatica. unele dintre voi ati mai vazut-o pe facebook. pacat ca nu pot sa o filmez toata ziua, cred ca ar merita. e haioasa, seamana foarte mult cu descrierile lui Robertix. e lipicioasa, iubitoare, pisicoasa... vorbeste extraordinar de mult, face niste fraze de pici pe spate, ne tine niste discursuri cateodata de mori de ras. e prietena noastra cea mai buna, ne amuzam tare cu ea. cu atat mai mult cu cat in ultima vreme si-a descoperit simtul umorului. si face poante, asocieri de cuvinte amuzante, inventeaza glume, face rime... ii plac foarte mult poeziile, i-am luat multe carti cu versuri si mereu ma pune sa-i citesc. e un copil m&m, pe scurt

sunt prin zona. nu intru chiar zilnic, dar sunt prin zona. felicit toate noile burtici si mamici. m-am bucurat in mod deosebit de sarcina lui ylari si a simonixului. sa va mearga de minune in continuare!
va pup. nu promit sa scriu zilnic, dar sper ca macar din cand in cand


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

chinabubulina:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Fetelor,

Ma intereseaza si pe mine unde pot gasi cartea Vrajitorul din oZ gratuit pdf. Nu am mai gasi-o pe acasa si ne trebuie urgent pentru scoala. Nici nu ma mai duc in oras zilele astea ca am fost azi pana la gradinita si Piata Victoriei am facut 4 ore. mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

'neatza! hai trezirea poftiti la



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Multumim LUMI!

Noi am fost afara, cu Ana in mei-tai, cu Robert in costum de ski, cu Buni la dezapezit masina. Robert s-a balacit ca-n piscina unde era zapada mai mare. Superb aerul, e chiar caldut asa la soare. Au mancat f bine, acum dorm. Time for me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

si Cristi fuse afara dar nu statu mai mult de o juma'de ora; se pare ca seamana cu mine,nu prea-i place zapada..trebuie sa se roage frate-sau de ea sa stea mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Hello, multuimim de coffee Lumi .

Si noi am fost pe afara, in parc, de vis a fost. In costumul de ski, Vlad prindea o viteza teribila pe tobogan si ateriza in dambul de zapada, apoi lesina de ras. L-am dat tare in leagan, special ca sa aterizeze si de acolo. Apoi ne-am batut cu zapada. Drumul de intoarcere a fost greu ca l-am dus numai in brate si acasa aveam pulsul 150 Dar a fost tare, tare frumos!

Mergi la inceput