BRAVO ADRIANA -Delfinasi de iulie-august 2010 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Oana, noi nu putem merge la Toplita, ca ne apucam de cautat apartament. Vreau si eu camera lui Raul, sa-i desenez pe pereti pinguini

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

Oana,
stiu ca e ok partia de langa Toplita.
8 ani am tot fost la Borsec.

fetelor, aseara strumf a adormit la 21.sotul, cu durere in gat, la 21.30.
pt prima data de cand l-am nascut pe strumf mi-am rezervat o ora doar pt mine!
am citit din Suetonius,ca pe vremuri.am mancat in timp ce citeam,asa cum imi place din copilarie, mi-am adunat apoi gandurile.

m-a ajutat enorm.azi sunt mult mai ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Denisa chiar nu stiu ce sa spun...nici nu cred ca as putea sa iti dau un sfat pertinent, pentru ca eu nu am fost in situatia ta!
ma gandesc la tine si sper sa iei cea mai buna decizie...dar cred ca e limpede ca trebuie sa se schimbe ceva, asa nu se mai poate
fara a te supara vreau sa te intre daca si inainte era tot asa, cu plecari la 12 noaptea, cu carnet luat pt consum de alcool etc...


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Denisa, daca ti-as da eu sfaturi, ar fi ca si cum ar rade ciob de oala sparta!!Singura diferenta e ca la noi, eu sunt buba, si sper sa pot sa ma controlez. La voi e un pic mai greu, ca tb sa vrea el sa faca sa fie totul bine.
Dar una peste alta, eu ma bucur ca i-a luat lui Calin carnetul. Poate asa sta mai mult cu voi si se potoleste. Dar din ce stiu eu, pt alcool la volan, e deja penal...sau nu? Nu a intrat in vigoare noua lege?

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012


da e penal,i-a luat proba de sange,nu poate face nimic. 3 luni fara discutii. eu i-am spus ca in viata rautatile se platesc intr-un fel sau altul chiar ieri seara,dupa nici 20min ma suna ca l-a oprit filtrul.ce sa mai zic?nu mai am putere....



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


Sa-l ajutam pe Vladut

produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

denisa, unde se ducea la ora aia?
ca de nervi te poti duce in camera cealalta, nu-i musai sa pleci la 12 noaptea din casa!

esti o femeie frumoasa, inteligenta, sensibila.tu decizi cat de umilita vrei sa fii, cat de multa liniste ai in casa.
noi putem sa te sfatuim si sa iti fim alaturi si iti suntem, INSA DOAR TU DECIZI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Denisa chiar nu stiu ce sa spun...nici nu cred ca as putea sa iti dau un sfat pertinent, pentru ca eu nu am fost in situatia ta!
ma gandesc la tine si sper sa iei cea mai buna decizie...dar cred ca e limpede ca trebuie sa se schimbe ceva, asa nu se mai poate
fara a te supara vreau sa te intre daca si inainte era tot asa, cu plecari la 12 noaptea, cu carnet luat pt consum de alcool etc...


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip






inainte era cu alcoolu,da,s-a pototlit un timp(ma refer inainte de casatorie si copii)cand i-am spus ca gata ,plecasem a 6-a oara cu bagaje. A facut tot sa ma aduca inapoi,de la renuntat la alcool de tot cateva luni la,stat cu mine mereu,la scris poezii si scrisori(da scrisori),promis cate in luna si in stele...ce sa zic,aveam pe atunci 21 ani,o naiva....carnetul pt alcool l-a mai avut luat de 2 ori in 10 ani ca are un noroc fantastic nu de alta,ca el conduce de fiecare data cand bea aproape,adica zilnic



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


Sa-l ajutam pe Vladut

produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Oana, noi nu putem merge la Toplita, ca ne apucam de cautat apartament. Vreau si eu camera lui Raul, sa-i desenez pe pereti pinguini

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012


no' tu chiar sambata dimineata va apucati si voi de cautat?!?
oricum oferta ramane deschisa
va tin pumnii si sa imi spui cum merge...poate ne facem vecini de cartier, noi va asteptam cu mare drag


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

Oana,
stiu ca e ok partia de langa Toplita.
8 ani am tot fost la Borsec.


una dintre cele 2 partii de la Toplita e albastra, inclinatie 11%

mai sa inteleg ca tu esti la avansati la capitolul asta?!?


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

denisa, unde se ducea la ora aia?
ca de nervi te poti duce in camera cealalta, nu-i musai sa pleci la 12 noaptea din casa!

esti o femeie frumoasa, inteligenta, sensibila.tu decizi cat de umilita vrei sa fii, cat de multa liniste ai in casa.
noi putem sa te sfatuim si sa iti fim alaturi si iti suntem, INSA DOAR TU DECIZI!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


asa face el,ii vine sa plece sa conduca masina cand bea de aceea de multe ori ii ascund cheile. pleca sa doarma la birou,sau la ma-sa sau la o pensiune.



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


Sa-l ajutam pe Vladut

produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

eu nu oana.eu, de cand am cazut la Cruce in Bucegi, m-am rezumat doar la mers pe munte!

insa stiu fff bine zona.
in Toplita e o maceleri ce are carnati de cal. o nebunie!

denisa, poftim?nu am citit bine!
ce ar fi sa nu se mai intoarca?sa ramai o femeie linistita,echilibrata .
cum adica sa doarma la pensiune?
asta ori e megalomanie ori..........
in fine.ma opresc aici,ca spun ce nu trebuie.

Mergi la inceput