M-am hotarat.............adoptie(78)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Simo73....vad ca Amy nu ti-a raspuns(probabil nu a mai intrat pe forum) asa ca hai sa-ti spun eu pasii:
just.ro-portalul instantelor de judecata_undeva in dreapta mai jos)-te duci pe harta-selectezi judetul de unde esti-dosare si la cautare ii dat cuv adoptie si urmaresti deschideri proceduri adoptie
Daca nu te descurci , poti reveni.......si oricand, cu placere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

stiu ca este cam cam.este vorba despre o fetita 7 8 ani astept pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Gabriela ....astept mai multe pe alexandru.ioana@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

malex, asa am intrat si eu si am dat la cautare cuv adoptie si nimic nici un dosar. ce sa inteleg ca la mine in severin nu se misca deloc


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

poate trebuie scris altceva la obiectul cauzei???

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

SIMO73.....am dat si eu si nu apare nimic.......in celelalte judete daca ii dai adoptie la cautare iti apare deschideri proceduri adoptie, incuviintare adoptie....nu stiu ce sa zic......parerea mea este sa intrebi la directie la tine sa vezi daca nu este chiar niciun dosar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Si in Prahova e ...1 dosar. Poti cauta dupa ,,Parte" si sa scrii Directia generala de asistenta si iti gaseste, daca e ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

In Prahova nu e niciun dosar, din cate am vazut eu...nici in Iasi la mine nu e niciun dosar si m-am uitat si la VS,BT,SV....niciun dosar...deci, iesim la pensie in ritmul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Nu toate dosarele de adoptie sunt facute publice. La mine de exemplu nu a fost trecut numarul dosarului si am intrat in panica, si atunci am sunat la registratura sa intreb care este cauza. Atunci am aflat ceea ce am spus mai sus ca in genral dosarele de adoptie nu mai sunt publice. Acuma nu stiu daca este sau nu adevarat.... la mine asa a fost...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qicoletta spune:

Copii sunt:
http://www.evenimentul.ro/articol/zeci-de-copii-au-fost-abandonati-de-parinti.html
Andrei e tot din Vaslui.

Mergi la inceput