Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha, n-am nici un fel de problema cu Raul, merge foarte bine cu scoala, sunt extrem de multumita de el ....bine, daca ar fi si mai ordonat ar fi MINUNAT E ingrozitor de imprastiat si de neatent cu lucrurile lui.

Eu NU mai suport vremea asta...ma deprima la maxim!!!!!! Vreau sa vina soarele si sa fie 50 de grade




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu



Eu NU mai suport vremea asta...ma deprima la maxim!!!!!! Vreau sa vina soarele si sa fie 50 de grade




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Hai in Iraq! Acum avem 20 grade Celsius aici...

Miha sunt ok cu moralul, atat cat se poate in conditiile date...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, wow, 59! Cam la atat mi-as dori sa ajung si eu. Am 62 acum, dar le simt, de fapt nu ma simt eu bine plus ca unele haine stau in dulap si asteapta sa le port.
Imi pare rau daca ai o perioada nu prea buna (care te face sa slabesti), dar trec toate si vin altele.


Clau, felicitari lui Raul ca merge bine cu scoala! In rest, nu te stresa, baietii sunt asa mai dezordonati.

Miha, mi-a zis Ade ca Matia le-a povestit (cred ca l-a intrebat d-na) ce l-a pus sa faca la evaluare si a zis ca si ea vrea sa mearga ca pe Matia l-a pus sa numere, sa spuna culorile...

Ioana, cred ca la Insp. Scolar se poate afla care scoli sunt cu circumscriptie. Nu stiu Pedagogic, poate stie Gabi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufymic

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu



Eu NU mai suport vremea asta...ma deprima la maxim!!!!!! Vreau sa vina soarele si sa fie 50 de grade




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Hai in Iraq! Acum avem 20 grade Celsius aici...

Miha sunt ok cu moralul, atat cat se poate in conditiile date...









sincer, chiar as veni



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

Moni suna-ma cand vrei si poate reusim sa-l convingem sa ne uitam cu luminita in burta.asa zice eli mama e doctorita magica se uita cu luminita in burta sau iti face o poza.simplu si fff adevarat mai ales ca fotografia e paiunea mea.eli e bine de cand am mers la masloc si cu inotul adio toate.sper sa nu o deochiati. Mare figura in schimb.
Va intrebam de scoala generala 1 daca stiti ceva de circumscriptii. La noi e simplu,va avea 6 ani si 3 luni la anul cand incepe pregatitoarea.
Cine vrea ecografie sa ma sune ok?
Ada ma tin de un car de ani sa te sun...
Eu vreau sa vina vara sa lenevesc la soare,altfel nu stiu cum voi reusi sa scap de sinuzita mea cronica,ma termina!
Alina in vlaicu la optica cristi sunt 170 lentilele cu protectie .eu am 0,75 ...a mai crescut,de la negatoscop...
Weekand placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

X-ray, da, e ceva diferenta de pret! Daca stiam...

Azi mergem iar la dentist, bine macar ca acolo nu platim nimic.
Nu stiu daca v-am zis ca Dragos trebuie sa poarte aparat la dintii de jos ca sunt cam inghesuiti. Dupa ce terminam cu sigilatul si sa rezolvam o carie mergem la ortodont. Acolo alti bani, alta distractie.

Fetelor, voi folositi produse Life Care?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana si eu iti citesc blogul. Toate scolile de stat intra la circumscriptii. Pe site-ul Isj gasesti mai multe informatii. Sa stii ca faptul ca are deja un frate in scoala e un criteriu de selectie.
Ada tu ce ai patit? Spune-mi la ureche daca nu poti aici De ce nu il dai pe Vlad la scoala?
Moni , da sunt foarte ocupata in perioada asta. Saptamana asta tot pana la 20 am stat la birou. Merg si miine...
Eu nu am fost cu Ioana inca la comisie, nu stiu daca reusesc luni, daca nu, marti sigur merg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Io n-am fost atenta cand am citit, am inteles ca Ada nu-l da pe Vlad in clasa I.
Ada, tu il lasi inca un an la gradi?
Anul viitor il vei putea inscrie in clasa I? Eu stiu ca de anul viitor se fac inscrieri doar pt. clasa pregatitoare.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata tuturor!

Gabi, Alinush, merci de lamuriri! Am intrat pe siteul ISJ acum cateva zile...dar nu ma lamurisem pe deplin.
Stiu ca faptul ca are un frate in scoala respectiva e un criteriu de selectie. Sa vedem...

Si Nicolas a fost ieri la evaluare si a primit recomandare pentru clasa I.

In rest toate bune...sa zicem...

Va pup si sa aveti o zi frumoasa...ah, si week-end placut... ca uitam...eu nu am week-end aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufymic

Neata tuturor!

Si Nicolas a fost ieri la evaluare si a primit recomandare pentru clasa I.



Felicitari!
Il inscrieti in clasa I sau pregatitoare?


Noi mergem la Bihor imediat, n-am fost de la Craciun.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput