Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau
Care aveti nr de telefon a lu Cristale. Am comandat niste martisoare, mi-a scris pe facebook ca pot merge dupa ele, doar ca nr care il am eu nu mai e alocat. Pe facebook nu pot sa-i scriu ca de la munca n-am acces, iar la calculator ajung doar vineri cand merg acasa.

Ioana




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alina inca ne gandim cum ar fi mai bine pentru Nicolas...Ar face fata la clasa I dar nu stiu daca il accepta ca e nascut in 17 sept....
Noi vrem sa il dam la Peda ca acolo e si Alesio...sper sa si reusim...

Flavia ai grija de tine. Mai vb pe mess...
Nicolas inca nu a fost la evaluare, azi sau maine il duce Ovidiu. Sa vedem...

Clau tu cum esti?

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Ceau
Care aveti nr de telefon a lu Cristale. Am comandat niste martisoare, mi-a scris pe facebook ca pot merge dupa ele, doar ca nr care il am eu nu mai e alocat. Pe facebook nu pot sa-i scriu ca de la munca n-am acces, iar la calculator ajung doar vineri cand merg acasa.

Ioana




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei




Ti-am trimis PM.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Flavia eu am fost cu Matia la evaluare ieri. m-am distrat de numa. A dat Matia niste raspunsuri asa de caraghioase.

Mai fetelor voi cred ca nu stiti ce vorbiti, mie una clasa I mi s-a parut ce-a mai grea. Sunt foarte multe provocari si cel putin dupa cate il vad eu pe Matia el sigur nu ar face fata. Trebuie sa tina minte ce tema are, ce trebuie sa-si duca la scoala la fiecare materie in parte, au multe carti si caiete... nu mai imi vin acum in minte. ori matia nici nu stie in ce zi este, nici nu stie prea bine zilele saptamanii si semnificatia lor. Si pe Alex l-am dat la 6 ani jumate, dar sa stiti ca jumatate de an conteaza. Eu una nu m-as risca sa-l dau . Sunt curioasa ce va zic la evaluare.

Alina am mancat , dar foarte putin brocoli.

Alina daca am platit alea, ce trebuie sa fac mai departe? ca am uitat azi sa te intreb.

Flavia te-am cautat intr-o zi ca am avut drum prin oras, dar nu erai. Cum a fost la evaluare?

Moni cum esti?

Am fost azi pe la Ada la lucru. Am gasit-o top model, e slabanoaga rau de tot.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Salutare!

Eu o duc pe Mara la evaluare miercuri, dar doar asa ....de distractie cum zice si Miha. Noi suntem hotarati sa o mai lasam pe Mara in gradinita inca un an, mai ales ca ea abia a implinit 5 in ianuarie. Am cerut parerea unor cadre didactice si toti mi-au spus ca daca am posibilitatea, mai bine sa o las in gradi sa mai copilareasca... apoi tot scoala o sa faca. Si nicidecum nu este vorba de o stagnare sau incetinire intelectuala a copilului daca mai sta in gradi, ci dimpotriva. Mai spun invatatoarele cu pricina ca exista diferenta intre un copil de 6 ani si unul de aproape 8...intelectual si comportamental vorbind.
Nah, noi vrem sa mai copilareasca un pic Mara...aceeasi situatie va fi si la Dora. O sa aiba timp de scoli minim 12 ani apoi.

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

Salutare!
Flavia eco iti fac eu cand vrei.defapt la cine vrea numai sa-mi ziceti. Acum am intrat si eu dupa un car de ani
Stiti cumva intra si generala 1 la faza cu circumscriptiile? Mi-ati bagat un cui...eu acolo am inscris-o pe eli la pregatitoare la anul. Maica-mea sta vizavi pt orice evntualitate.
In rest bine sanatosi.va pup pe toate si la multi ani sarbatoritilor de pana acum!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac



Alina daca am platit alea, ce trebuie sa fac mai departe? ca am uitat azi sa te intreb.

Pai scrii PM sau mail la Martisoare DC, iti confirma apoi plata, ii scrii adresa si ti le pune la posta.
Eu am primit azi bratara.

Am fost azi pe la Ada la lucru. Am gasit-o top model, e slabanoaga rau de tot.

Si noi cand o vedem? Ada, vrem reteta!
Io am cam pus kg in iarna asta.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


Gabi, i-am cumparat azi material pt. body/rochita balet la Ade. Aveau niste culori groaznice, abia am gasit un albastru bleu.
Am vrut ceva roz, da' nu era nicio nuanta de roz.

Cristina, pe Mara poti s-o mai tii linistita inca un an la gradi.

Cristinacsa, ceva planuri de vacanta pt. anul asta ati facut? Stiu ca si voi faceti rezervari din timp.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui martisoareDC




Expediat colet Somleac.multumim

Astept confirmari poate mai pun ceva dupa amiaza


gabby

Miha, uite ca ti-a expediat deja coletul, am dat copy-paste de la "Generale".
Mai trebuie doar sa anunti dupa ce-l primesti.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Pe ce adresa mi l-or fi trimis?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Pe ce adresa mi l-or fi trimis?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Acum am citit dincolo ca tu nu ai dat adresa.

Fetelor, azi am fost la oftalmolog, demult mi-am propus, dar n-am reusit. Incep sa nu vad bine sa citesc de aproape, trebuie sa departez sa vad bine.
Cica am +0,5 la ambii ochi. No, nu-i chiar asa rau.
Normal ca mi-a recomandat ochelari si m-a intrebat daca stau mult la calculator si daca vreau si cu protectie PC. Io ii zic ca da, stau f mult la calculator... Cand am mers la nenea cu recomand. pt. ochelari era sa lesin...250 lentilele plus rama si manopera, total 410 lei.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput