Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Flavia tu ai reducere cu cardul ARED gold si la Laser si la Euromedic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

David la gen 21 o sa mearga si la sectia romana ,nici nu se pune problema de maghiara. Si in clasa pregatitoare .M-a batut si pe mine gandul cu clasa aI-a ,ca ar face fata zic eu ,mai ales ca se tot plange ca se plicti la gradi ,dar pe urma am zis ca n-are rost sa grabim lucrurile ,este timp nu ne grabim niciunde.
Flavia cred ca aceasi doamna o vreau si eu ,dar aia ia clasa I ,deci la noi pauza ,ramane a voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina unde e Rubio asta? e clinica?

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moni la gen.5
Flavia ti se pare mai avantajos disel?!cu preturile astea!


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14

Alina unde e Rubio asta? e clinica?

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)









Centrul Medical Rubio e pe strada Victoriei. Uite, au si site:
http://www.centrulmedicalrubio.ro/

Ildi, deci si voi la clasa 0.
Anul asta vom avea o gramada de scolarei, clasa 0-I.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Apropo de scoli, am auzit ca unii isi fac mutatii pe la prieteni pt a-si putea inscrie copii la scoala dorita...
Ada, acum am vazut ca Vlad e in grupa la Ame. Si fetele au fost la ea in grupa...Le-am facut fetelor cont pe facebook(vorba vine), eu oricum nu foloseam asa ceva...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinacsa

Buna fetelor,
Apropo de scoli, am auzit ca unii isi fac mutatii pe la prieteni pt a-si putea inscrie copii la scoala dorita...

Cristina si gemenele


Ioi ce harababura!
Ieri dupa masa am fost si noi la sedinta la scoala.
Din 5 martie putem merge sa o inscriem pe Ade, ii vor inscrie direct in sistem. Nu se vor putea inscrie la mai multe scoli pentru ca va fi totul on-line.
Noi nu mai trebuie sa o inscriem pe Ade la scoala de circumscriptie, o inscriem direct la Licul Baptist.
Am aflat si cine-o sa fie invatatoare, d-na cu care a inceput Dragos in clasa I, acum e in CIC pana la toamna.
Din pacate nu se stie prea multe despre programa si programul clasei pregatitoare.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Mai apar si eu din cand in cand in zona, va citesc ceva mai des insa nu am timp sa raspund...
Vad ca toata lumea se agita cu clasa 0/I acum...si noi la fel...
E o mare tampenie tot ce se intampla. E o idiotenie faptul ca an de an apare cate o noua "reforma a invatamantului" care ne zapaceste total si pe noi si pe copii...dar asta e Romania...din pacate.

Eu sunt la fel, tot unde ma stiti, si tot ce mi se mai intampla pe aici postez pe blog...Daca nu mai aveto adresa si vreti sa mai cititi din cand in cand, aici il gasiti(blogul):
povestiprafuiteiraq.blogspot.com

Va pup pe toate si o sa mai intru cand mai apuc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, ai mancat?
Fetelor, noi am fost la concert cu pruncii (Alex, Dragos, Daria au cantat la pian)la Lic. de Arta. A inceput la ora 18 si s-a terminat la 20,30 aprox. Eu am mers direct de la lucru, nemancata...m-a apucat o foame ca am mancat ciocolata care o primise Alex.
Copiii au fost superbi, au cantat asa fain!

Ioana, in ce clasa va merge Nicolas, pregatitoare sau intai?
Te citesc pe blog.
Te pup si ai grija de tine.

Fug sa mai mananc ceva ca abia s-au culcat copii.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Gabi stiu ca am reduceri cu cardul ARED GOLD .

Carmen, vreau o masina pemotorina, motor de 1.4, consum mic. Eu circul foarte mult in oras si am nevoie sa reduc din banii dati pe carburant.

Ati fost careva cu copii la comisia de evaluare? Bogdi merge azi la 2 si sunt foarte curioasa ce-i intreaba.

Cristinacsa, nu v-am vazut de foarte multa vreme. Ma bucur ca ai dat un semn de viata.

Io ma simt tot asa, am fost ieri sa-mi fac analizele de sange, ceva uzuale plus ce a zis Alina si saptamana viitoare ma duc la un eco.

Mergi la inceput