Prietene la bine si la greu - 156

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ramonika eu de asta intrebam cum au reactionat puii vostri. Eu stiu ca Danut e cam cu 6-8 luni in urma ca dezvoltare(asta dupa 2 psihiatri si un psiholog). Nici nu vreau sa il fortez daca nu e cazul dar si eu as prefera sa nu ajungem pe la 3 ani tot cu pampers.
Monis cu soacra e verificata din vara cand a fost diagnosticata si a dormit la noi o saptamana. La 21.00 inchidea televizorul si lumina in sufragerie iar Danut urla de mama focului ca il tineam la el in camera. Soacra deschidea usa din 5 in 5 minute sa vada daca a adormit. Pe la 23.00 cand dormea toata lumea eu si sotzul stateam pe balcon de vorba ca bucataria e tot open space si comunica cu sufrageria. Dupa o saptamana am convins-o sa plece acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:



La multi ani Lyly !!!
Sa ti se implineasca fiecare dorinta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Lyly !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5


2. as vrea sa fac comanda la Tiki. Stiu ca Dozz si Tina vor papucei. Se mai inscrie cineva la comanda?




Eu vreau http://www.tikki.ro/website/ProductDetails.php?productId=46&sizeId=4 , adica Purple Butterfly pt 2-3 ani. Multumesc frumos Chiar ma si intrebam daca Dozz va mai face comanda pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12
Va las o poza cu ... va prindeti voi cine...

si de la noi !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, Lyly!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
Magda,nici una dintre atitudini nu mi se pare potrivita....Mamele ar trebui consiliate,mai ales daca bebe e bolnav....incurajate,sustinute[...].
Pe partea cealalta, nici sa fie dus copilul unei mame care nu il vrea...acel copil va fi abuzat atat fizic cat si psihic...Vorbesc aici mai ales despre acele femei fara educatie care fac copii pe banda rulanta,si cea mai mare grija a lor este sa faca rost de bani pt alcohol si tigari... Nu pot decat sa le deplang soarta acelor copii....

Asa cred si eu.

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna seara,
Eu am facut curat pana acum.An venit de la job si am avut 2 ore de cosmar singura cu Geo.Era super obosit.Abia a adormit pe la 18.00 si s-a trezit pe la 20.00.
Tati e azi la job iar eu lucrez si maine 2 ore.
Urasc sa ma duc sambata la seviciu dar deja devine obisnuinta .E a 2a sambata consecutiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

La multi ani fericiti, Lyly!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

deci sa inteleg ca daca al meu plod dupa aproape o sapt nu are nici cea mai mica intentie de a face la olita sa il las?!, mai incercam peste o alta saptamana
la gradi sta pe olita, acasa nu prea

noapte buna si we placut

Mergi la inceput