Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***392***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Anaan , la urmatoarea urecheala, trage-o pe Ilinca 'ncoa sa o si pupam, ca fapta fu rea, nu ea!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

si ca tot sunt restanta cu multe, spun ca avem cam 14 kg, 101-102 cm cred
vigantol - din toamna pana-n primavara pana la 7 ani, 2 picaturi


Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete
Oli sunt firesti astfel de ganduri...cand te-am citit mi-am amintit de mine in ultima luna de sarcina cu huna....cand mi se parea ca am doua maini stangi si legate la spateDAR TOTUL VA FI BINE,.....greu la inceput apoi din ce in ce mai frumos

Anca ma bucur ca-s la tine dar mai ales ca-ti plac

Sanatate bolnaviorilor mici sau mari.

Eu azi nu am dus hunul la scoala...dimineata m-am trezit hotarata sa-l duc dar in prealabil sa "vad" cum e afara prin urmare am coborat si era fffff ger si vant.Am recuperat ce au facut colegii lui + temele pentru maine si pe deasupra am copii fericiti.Bogdi e fff stresat de gheata si din cauza faptului ca nu are stabilitate la mers...si asta tare-l supara de dimineata.

pisigri astept cand ai timp

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Miiicshuuuu!!!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Bebe, si cine mai are probleme cu ocaua de la club , multi dintre noi ajungem confuzi (in raport cu implicarea emotionala), si tindem sa judecam valoarea lui x sau y ca oameni, dupa cum ii percepem aici pe forum...insa e important sa ne revenim din cand in cand, si sa realizam ca ar trebui sa ne rezumam la valoarea lor de ...useri, sa recitim regulamentul, si sa apreciem ideile, nu persoanele. Nu toti se pot exprima in scris, si nu putem vedea nici ochii, si nici sesiza tonul vocii celui de dincolo de monitor. Ba mai mult, unii nu se pot exprima prea bine nici prin viu grai, nici chiar prin gesturi, asta nu inseamna ca sunt lipsiti de valoare, de frumusete, ca n-ar merita vazuti si apreciati. Insa acest mediu virtual este conditionat de forma, de exprimarea scrisa, mai exact, si trebuie sa ne conformam. Aici, cei daruiti sunt cei alesi, e ca o scena, pe care nu poate evolua oricine cu succes, dar ceea ce se produce aici, poate atinge mii de inimi spectatoare. Mai mult, faptul ca este un mediu interactiv, il face si mai spectaculos, si mai terapeutic, si mai aproape de inimi. Dar chiar daca avem aparent posibilitatea sa alegem cine vrem sa fim, ce rol sa jucam, ramanem tot noi, cu limitele noastre, ba mai mult, si cu cele ale mediului, iar florile vor fi numai ale celor anume talentati.
In rest, sper sa revii curand la sentimente mai bune, si sa vii aici, sa ciripesti vesela in continuare, ca e loc pentru toata lumea!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Simply, cred ca nimeni n-o crede rea pe Ilinca, doar dracoasa ocazional!In rest, aprob ce-ai zis, adaugand doar ca mediul asta virtual poate fi inselator adeseori ( bine, asta ai zis-o si tu, dar mai frumos)

Alexandra, ce intamplare urata! Dar sa stii ca tot am zambit nitel, fiindca tu ai o figura solara si numai zambet si mi-e greu sa mi te-nchipui nervoasa foc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Anaan, in caz ca ai ratat mesajul meu, te mai rog inca o data sa postezi linkul cu farmacia online de unde ti-ai luaat creme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Simona, sanatate si putere si sa nu-ti pierzi optimismul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Gianina, cu asa "scuze" , poti lipsi mai des!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Gianina, cu asa "scuze" , poti lipsi mai des!!!

Mergi la inceput