Si pinguinilor le ceapa cu sare (12)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

trezireaaaaa c-a venit primavaraaaa!!!!!
va urez o primavara frumoasa!!!!! plina de flori si bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mie nu-mi place angelina, dar tinuta de la oscaruri mi s-a parut o parodie subtila la inceputurile relatiei ei cu b.p. - cand au filmat filmul de-o juma de stea ms. and mr. smith http://www.imdb.com/media/rm2532674560/tt0356910




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

zici tu? Eu nu cred. Cred ca pur si simplu a avut de facut o alegere grea si n-a nimerit-o pe cea mai fericita. Rochia si ea au aratat bine si firesc dar numai in mers. Din cauza formei (care cred eu ca a fost menita sa-i mai mascheze putin aspectul anorexic) daca isi tinea picioarele apropiate cand statea la poza rochia ar fi fost banala si dezechilibrata, rujul si zambetul oricat de larg neputand sa compenseze atata catifea neagra.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mda, si eu cred ca prea cauti un mesaj ascuns in toate gesturile fara minte . Oricum poza aia de la filmul de o stea este foarte misto, macar ca e facuta dintr-o parte ca sa i se vada clar piciorul.

Tot la subiect, am vazut aseara Fashion Police in reluare si cea mai buna rochie a luat-o Viola Davis cu o rochie verde - draguta dupa mine dar mai draguta a fost a lui GP.

Cea mai proasta rochie a luat-o ...Angelina - ha,ha,ha ...la competitie cu o rochie fistic purtata de o frantzuzoiaca aia din The Artist. Dupa mine, rochia fistic era mai oribila ca rochia Angelinei dar piciorul ala penibil scos ostentativ in toate pozele au defectat imaginea rochiei.

In alta oridine de idei - am racit, sunt cam bleaga, ma doare in gat si n-am chef de nimic. Cred ca am luat de la fi-mea, v-am spus ca s-a plans in weekend si i-am bagat tylenol pe gat si am carat-o la ski ...ei bine, cineva s-a razbunat pe gestul meu neomenesc.
Si afara plua, ploua, ploua ... vreme de betzieeeee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

La multi ani de martisor! vise implinite!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

O primavara excelenta sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Hai ca m-am trezit si eu. O primavara care sa vina va doresc!

De vreo 3 zile ba se intrerupe cablul, ba curentul, asa cate 2-3 ore.

Cand nu am internet ma simt naufragiata pe-o insula pustie . De-asta ieri am tinut-o numai in plimbari.

La fii-mea in clasa ii rubeola.
Si asta ma calca pe nervi. Ca daca stiam ca ministerul le face vaccinul tocmai in mai, lasand copiii de clasa a VIII-a, ce au examen in iunie, sa lipseasca cate 2-3 saptamani de la scoala, i-l faceam eu din fonduri proprii.
Is nebuna nu?

Da poate la ea o sa tina vaccinul dintr-a-ntaia.
Da, mai am de asteptat vreo 2 saptamani. Parca atat e perioada de incubatie.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

viv, nu pot spune decat "incubare usoara" (cica e o tulpina noua asta de bantuie - conf. barfelor de ieri de la coafor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Nu am citit la who (world health organisation punct org) ca ar fi o tulpina noua, dar am citit asta:

Update on measles and rubella

The Region continues to experience a significant number of both measles and rubella cases, with more than 34 000 confirmed measles cases and nearly 4 000 suspected rubella cases in 2011. A rubella outbreak in Romania and an ongoing measles outbreak in Ukraine are of particular note and concern.


Brr. Si tocmai se laudau ca pana in 2015 adio pojar si rubeola.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

sa te mai increzi in barfele de la coafor...

Mergi la inceput