Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

oki Boti, nu-i bai, am alta sursa de oute.
Intreb si te anunt.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si io vreau si oua si prepelite cand or fi!!
sa nu zic prostii, dar parca magazinul de pe IG Duca a cam disparut si pare a fi doar restaurant acum...? asa am vazut eu, doar din masina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

e posibil Rox sa nu mai fie, nu am mai fost de ceva timp acolo. dar s-a deschis pe Tomis cu Farului, plus cel de la Brancovenesc, am de unde sa ma aprovizionez.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

care tomis cu farului??? la ardeleni? ca a fost inchis pentru aproape toata luna ianuarie, nu mai aduceau deloc marfa.... tare aiurea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

serios? habar nu aveam. halal si la astia comert si seriozitate.
nu i-am mai vizitat de prin Decembrie, e adevarat, dar clar vad ca tot Brancovenescul ramane tare pe pozitie.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, uite imi zice o prietena ca aveau anunt pus ca deschid pe 24 ianuarie. m-au dezamagit rau ca nu mai aduceau marfa..... nasol. cica se preocupa mai mult de restaurantul pr care il au.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna, fetelor! sper ca sunteti toate bine, mai ales fetele de prin imprejurimile c-tei si nu ati avut de suferit din cauza vremii.

eu sunt acasa zilele astea in fara plata, dar mi-a prins bine ca n-a trebuit sa plec de acasa, nici pe vladi nu l-am dus la gradi, chiar si miruna a bagat un chiul cu permisiunea mea oricum era dezamagita ca i s-au dat planurile pt ziua ei peste cap, asa ca m-am gandit sa-i fac o bucurie si am iesit la zapada.

lulu, deci nu mai suntem vecine? cu atata lipsa de la munca nici n-am stiut de schimbare... la noi ca la nebuni! ne vedem oricum de miercuri incolo

happy, sa iti traiasca minunea mica, sa va bucurati de ea alaturi de surioara

discutiile despre scoala imi dau dureri de cap: sunt intr-o ceata totala cu alegerea invatatoarei, am avut vizita oficiala la scoala si, dupa cum zicea kim, chiar e o situatie tare incurcata la clasele I trebuie musai sa iau o hotarare zilele astea...

zile insorite sa avem macar, daca nu si calduroase




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ce ametita sunt!

la multi ani,Angi,sa va traiasca fata sa-i dea Dumnezeu tot binele din lume!va pupam!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata doamnele...

Vladis sa-ti traiasca fata avea planuri marete pt ziua ei?

La noi au pus valuri de curent electric we trecut, dar de cateva zile nu au mai fost probleme. Am inteles ca au facut cativa primari din localitati invecinate cu Ct reclamatii la Enel si prin Radio ca Enelul nu stie decat sa incaseze, dar nu trimit oameni pe teren sa rezolve defectiunile. Adevarul este ca we trecut a fost ingrozitor... aprindeam tv-ul ne uitam 5-15 minute si buf cadea pret de o secunda sau mai mult... stateam la lumina becului, vedeam ca nu mai sunt vauri aprindeam iar caloriferul sau tv-ul si iar cadea... Grija mare era pt incalzire pentru ca noi depindem de caloriferul electric

Boticel... ma tentezi cu prepelitele astea ale tale... sa stii ca de la discutia anterioara m-ai cam pus pe ganduri

Eu sunt din nou la munci, cugandul acasa...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Angi sa va traiasca domnisoara si sa va asculte! Eu sunt solidara cu tine, adica in fara plata (5 zile).
Giorgi si in C-ta we trecut curentul electric a fost "cu noduri" . Serviciu usor, sa treca repede.
Rox ce impresie a avut Patrick despre concursul de mate? Alex mi-a spus ca ultima problema a fost de logica cu bile rosii si albe, si ca mai facuse la clasa ce le-a dat, logic , nu?

Va doresc we placut!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput