Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Vladis: la multi ani Mirunei, multe bucurii si impliniri

Georgi: noi suntem cele oropsite, sa fim azi la munca si am o gramada de treaba pe acasa

weekend placut!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Salutare!

Doar ce ne-am intors din Constanta de la doctor, am fost cu pisoiu; care azi-noapte mi-a facut febra 39 si m-am gandit ca nu e de la dinti, desi are explozie dentara,mai ales fiindca ceda putin si iar revenea. Asa ca ne-am dus la Homeomed.
Nu vreti sa stiti cum ajuns, fiindca drumul era inca blocat asa ca am luat-o cu Wranglerul pe camp si tot am ramas in zapada la vreo 50 metri de drumul spre Sacele, dupa ce mi-am luat un cap de tavanul de plastic Noroc cu prietenii din Corbu ca au venit cativa baieti care ne-au impins si am reusit sa iesim.
Asa ca pisoiul meu are faringo-amigdalita si ne-am pricopsit cu Keflex.
Noroc ca drumul era curatat cand ne-am intors fiindca reusise sa adoarma si nu stiu cum ar fi suportat inca o calatorie pe camp.

Ana, o sa fac niste poze cand sa ma indur sa ies pe afara sau o sa caut sa vad ce am din cele vechi. Trimite-mi un id sau adresa pe pm.

Boti, si eu o sa vreau d-alea mici cu tot cu oua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Fetelor, aveti cumva idee unde as putea sa iau motzul peste doua saptamani? Nu prea as vrea sa fac acasa, mi-e groaza cand ma gandesc ce iese cu atatia copii, adulti, curatenie, mancare etc...si cheltuiala e aceeasi, plus ca nu am timp de pregateli.
Caut un loc mai intim, pentru vreo 20 de adulti si cativa copii, dar nu loc de joaca din acela de inchiriat, nu sunt decat vreo 5 copii si nu cred ca are rost...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
Cami, Patrick stia problema aia cu bilele si bineinteles ca a gresit-o si-a adus aminte de raspunsul corect dupa ce se laudase ca a facut de 10
e, asta e, o sa fie mai bine data viitoare zic eu.
Angi la multi ani fericiti Mirunei!!! sa fie sanatoasa si fericita!! ati reprogramat petrecerea?
Pisoi, nu stiu ce sa zic, banui ca un restaurant ar fi potrivit. noi mergem iarna la La Fattoria in mamaia, e frumos, linistit si ne-aglomerat. plus ca mancarea e super sanatate Pisoiului mic!
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Rox kopii sunt ceva de vis, cand nu te astepti iti "coc" cate una, si Alexandra este aeriana si da rasol cand nu ne asteptam, am patit-o de nenumarate ori. Se oftica dupa dar tot repezita si neatenta este cand este prea sigura pe ea.
Pisoi noi am fost in decembrie la un botez la Laguna in satul de vacanta (prima casuta de la intrarea din oras), au mai multe saloane, este intim, mancarea a fost super, ramane sa testezi terenul si sa alegi.

Va doresc o saptamana calduroasa!


edit: ca sa arat o www.facebook.com/photo.php?fbid=356941860984815&set=at.356941527651515.94911.100000070123654.773208244&type=1&theater" target="_blank">mamica frumoasa si fericita. Felicitari Ghiuli!!!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Miruna, la multi ani fericiti!!!

Pisoi, sunteti bine acum, da? sanatate!

Noi suntem binisor, de data asta nu am ramas inzapeziti. M-a cam lovit o viroza, in schimb. E pe la inceput, sper sa fie ceva usor si sa nu le dau si copiilor.

In rest, sunt de acum cam stresata de inscrierile la scoala si gradi (ne asteapta un an greu ).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
am dus hunul la scoala...noi joi seara pana vineri am avut "distractie maxima" cu frisoane ce au incetat definitiv la 5 si ceva.Azi le promisese doamna ca-i scoata sa se dea cu sania.Eu vroiam sa-l iau acasa(deci sa nu-l las) dar nu au dorit nici o parte insemnata din celelalte mamici si aunulat tot.
Camims de link
Happy felicitari inca odata...radiezi,se vede
Pisoinu stiu ce sa-ti spun

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

io nu vaz poze de Fb da banui ca fetele is frumoase tare!
Cami ce a gresit mandra??? sau a luat 100
Cornelia, sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Suntem acasa de simbata!
Multumim mult pentru felicitari si urari !
Deocamdata e cam greu cu acomodarea in 4 , sper ca o sa trecem si peste asta cu multa rabdare .

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 38+ cu alta minune de
AMR 1 ZI !!! SPER!
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Happy.. esti acasa? Eu nu vad poza... Sa fiti sanatoase si cu nervi tari si restul le faceti voi incetul cu incetul. Nu ai ajutor de la nimeni?

Eu tot la munci, acasa nu imi mergea netul si concluzia finala ar fi ca trebuie reinstalat windowsul... la birou e frig, am si ceva de mers pe jos, maine am teren si sedinta la Agentie... exact pe vremea asta minunata de plimbari





Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput