Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct

O zi cum o doriti!
Hunul e la scoala,iar huna e bine il conduce si aduce zilnic (chiar si azi).
Multumesc lui Dumnezeu pentru tot!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
doamne ce vreme! bine macar ca am scapat pana acum de ninsoare... sa vedem ce o mai fi astazi.
Boti, s-a mutat Gradi Germana? nu mai e pe sarmisegetuza? stiu ca aveau ceva probleme din cauza revendicarii cladirii.
nasoala de tot treaba cu statul pana la 5.30 in casa singura. dar o doamna care sa o ia de la scoala si sa ii dea de mancare nu s-o gasi?

Cornelia, si eu ma gandesc serios la mersul la liceu de la clasa a 5-a. dupa exemplul Dianei si am mai vazut multe altele in jur. e clar ca ar fi cea mai buna varianta.

cum o fi Ghiulten?? abia astept sa ne dea vesti.

o zi frumoasa va doresc dragelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Mihaela, asta vroiam si eu sa anunt .

"Azi s-a nascut noua noastra printesa, Alara, 3350 g, mami si bebe sunt bine"

Happy, felicitari! Refacere rapida si va asteptam pe forum .



Bine ai venit pe lume Alara, sa cresti mare si frumoasa alaturi de surioara ta!
Happy felicitari , refacere rapida si laptic din belsug.

La sc 37 au after scool pana la 17, copii primesc o masa calda in regim de catering (in valoare de 9 sau 10 ei nu stiu exact suma), fac teme si se joaca.

Ati pregatit saniutele?

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna dimineata!

O invidiez pe Ghiulten Mai ales pe vremea asta, nu imi imaginez nimic mai placut decat sa stai la caldurica cu un bebe mic-mic lipit de tine, pentru care esti intregul univers .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Pff, bine v-am gasit dupa cateva zile de internet mobil cu chinuri...

Am avut parte numai de peripetii...sambata dup-amiaza am plecat la film pe ploaie, cand am iesit de la film ningea si pana am ajuns la Corbu deja era nasol, drept pentru care am ramas cu masina in mijlocul campului in zapada si viscol orizontal. Sotul meu a avut stralucita idee sa mergem pe jos cei 4-5 km ramasi, dar binenteles ca n-am pus-o in practica pentru ca eram cu cizme cu toc, bluza cu maneca scurta si geaca de piele . Noroc ca au iesit niste jeepuri care ne-au scos si pe noi si am plecat la Constanta la niste prieteni si binenteles ca a fost groaznic fara copil, mai ales ca am aflat ca nu mai era nici curent acasa. Ca nici prietenii de la Tomis Plus unde am stat nu aveau curent, asta e partea a doua, macar am fost solidari cu cei de acasa

Ne-am intors duminica acasa, dupa ce s-a desfundat drumul dar n-am avut curent si evident apa si caldura pana luni la pranz. Cu internetul nu mai zic...

Destul despre mine, am intrat de fapt sa-i urez bun venit Alarei si multa sanatate pentru amandoua, mamica si bebica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Salutaree ... v-am gasit din intamplare si mi-am zis ca as putea sa va intreb ce caut eu de fapt acum .
Deci pt ca afara e frig ma gandesc la vacanta de varaa..si vreau o casuta linistita , cu multa verdeata , cu 2 camere mari, nu departe de plaja(ei pot merge si cu masina nu-i bai)sa stau vreo 10 zile sa ma bucur de liniste. Deci daca stiti , daca ati vazut astept un semn de la voi . Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Happy, felicitari, refacere rapida, bebica papacioasa si cuminte. Ii doresc micutei o viata fericita, cu sanatate, iubire, bucurii si impliniri

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

anaalina as vrea si eu asa o casuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ghiultem, felicitari
bine ai venit ALARA.




SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

doamnelor, imi fac curaj si ma duc la des-zapezit masina... si ma duc spre casa.
sa aveti o dupa-amiaza buna!

Mergi la inceput