Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani sanatosi si fericiti Cami!
Iti doresc tot binele din lume si doar vise implinitea si bucurii de la comorile tale.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani CAMI, multe bucurii si impliniri si tot ce-ti doresti

Noi am profitat de vremea frumoasa, am fost in parc la pitici si apoi sa vedem lebedele pe ghiol, pacat ca nu am putut sta prea mult acolo ca era cam curent.

S-a dus concediul, de maine la munca

Noapte buna




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Camelia la multi ani fericiti!!
si noi ieri am fost ieri pe plaja, mi-a placut stratul considerabil de zapada/gheata.... nu am mai vazut asa.
o saptamana frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata!

la multi ani,Alexandra de Cami,sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume!la multi ani,Cami si pt tine!va pupam!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani fericiti, Alexandra si mami Cami! Toate visele frumoase sa vi se indeplineasca!

am revenit si eu pe meleaguri din periplul vienez, a fost minunat de obositor revin maine cu dovezi si cu o dedicatie speciala pt rox

simo, superbe pozele si protagonistii

georgi, sanatate lui teo! eu stiu ca e contagios pana cand au cruste toate bubitele.

pupicei tuturor




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani Cami!!!
Multumesc pentru raspunsuri ..o s avreau si eu nr de tel pe pm va rog
Pentru prima data sotul meu este nevoit sa-si faca ochleari in RO (s-au rupt ieri )..si am ramas socati de pretul cerut azi cand am plecat in recunoastere! 1200 Ron..pt lentile Zeiss Transitions si rame Nordik ?!?...Prin urmare asa sunt preturile sau am nimerit noi aiurea? Are cineva vreo relatie la un centru de optica unde as putea obtine un pret mai bun? Nu vreau rame metaliza si nici lentile de sticla..Mai este si urgent in 2 saptamani avem examen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Va multumesc pentru urari, va doresc la randul meu sa aveti parte de bucurii, realizari si multa sanatate.
La noi petreceare a tinut ca in povesti , adica 3 zile, sambata am avut petrecere cu kopii la Mc, ieri cu rudele acasa, iar azi noi 4 in familie.
Kim din pacate preturile sunt mari la confectionarea de ochelari. Ochelari cu lentile zeiss are si sotul meu, sunt facuti la optica pe str. C-tin Bratescu, aproape de intersectia cu strada M Viteazu.

Va doresc o seara buna!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti, Camelia!

La multi ani fericiti, Alexandra!

Pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Buna dimineata!
Era cazul sa mai apar si eu pe aici dupa o luuunga absenta. Dar vin cu vesti bune - vom avea un baietel, DPN - 27 iulie :). Alexandra i-a ales si nume, Eric, dupa numele printului lui Ariel. Azi profit de legea maternitatii si mi-am luat liber ptr doctor, ma mai odihnesc un pic ca tare greu a fost in ultimele luni la munca si nu prevad sa fie mai bine in viitor. Asa ca de-abia astept sa intru in prenatal.

La multi ani Cami si Alexandra, sa fiti sanatoase si fericite!

Va pup si va urez o zi buna!

Oana & Alexandra-Elena (18 mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
in ce hal m-am putut uita ieri e listaaa..... la multi ani Alexandra!!! sa fii sanatoasa, fericita, iubita!! iertare pentru ameteala
Oana, felicitari!!!! foarte frumos numele ales de Alexandra
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput