Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

LA MULTI ANI! Camelia si Alexandra

Oana, FELICITARI

Noi...cele obisnuite, pe langa casa, asteptam primavara.
eu imi umplu timpul cu cate ceva...am si la semnatura noutatile

Ne vedem si noi?
saptamana asta sau cand?
Joi?la un loc de joaca?dupa ora 17.30?


SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Oana, ce frumos!!! Tati cred ca e in al noualea cer . Foarte frumos si numele ales de Alex. Si noi tot pe mana surioarei mai mari am mers.

Pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Da Cornelia, este foarte mandru. Pentru mine chiar nu conta ce este, Alex si-ar fi dorit o surioara, dar ptr sotz un partener de fotbal e ideal. Plus ca se uita lung la masinute, avioane, era incantat cand alegea cadouri ptr baietei. S-a saturat saracul de papusi, printzese si pink :). Acum fiecare cu sectorul lui.

Vreau si eu intalnire sapt asta, dp 17.30. Va las pe voi sa hotarati cand si unde, eu in sfarsit pot veni.

Oana & Alexandra-Elena (18 mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

mygirl, din tot sufletul felicitari pt bb 2 alex merge si ea la scoala, nu?

kim, ne-am hotarat in sfarsit, am vb cu d-na neoficial, de luni merg sa il inscriu si oficial, am mari emotii ref la alegere, sper doar din tot sufletul sa se placa reciproc. imi pare rau ca simti inca asa in legatura cu alegerea voastra, eu sincer iti spun ca regret ca al meu nu este cu un an mai mare ca sa il fi dat la d-na voastra, scapam de un mare stres.

rox, tare patrick oricum d-na are simtul umorului, ne distram copios cu perlele boboceilor

va las cateva www.dropshots.com/vladis#albums/viena" target="_blank"> pozici cu aer vienez si o www.dropshots.com/vladis#albums/bunatati%20viena" target="_blank"> dedicatie speciala pt rox




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ahaaaa merci!!! eram sigura ca era vorba de ceva dulciuri.... super . cred si eu ca va distrati, la ce pot sa scoata... azi a fost distractie mare de tot la targul de martisoare, Patrick a venit cam dezamagit ca ale lui nu prea au avut trecere, unul i l-a cumparat chiar doamna.... l-am consolat licitand eu si tata-su pe ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani frumosi Alexandra

Felicitari Oana pentru bebe

Multumim tare mult pentru complimente

Vladis: frumoase pozele din escapada si eu imi doresc asa ceva spre vara, sa vad daca o sa si reusim

Eu din pacate nu pot sa vin la intalnire in cursul saptamanii, scap prea tarziu de la munca sa mai ajung.




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

beey, chiar ningeeeee? io cred ca am ramas traumatizata de iarna asta

simo, merita toti banii, dar cu vreo luna inainte baga sala la greu, noi am fi vrut sa vedem mai multe, dar nu ne mai ascultau picioarele tips&tricks: incaltaminte cat mai comoda!

rox, tot e bine ca v-ati imbogatit colectia de martisoare

lulu, doua maini stangi, zici?!? eu nici cu doua drepte n-as face asa ceva, sunt superbe! eu sunt libera la intalneala, joi sau in alta zi


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis
eu sunt libera la intalneala, joi sau in alta zi


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

si eu.
deci ne vedem sau nu?

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Oana, ma bucur ca ai intrat sa faci public anuntul si aici .Felicitari pentru baietel si sa fie intr-un ceas bun! Cred ca Alex e incintata ca toata ziua Ayla ii duce poze pe telefon cu cea mica Alexandrei. In toamna o sa fie invers .
In principiu, si eu pot joi . Imi e putin cam teama sa o scot pe asta mica intr-un loc aglomerat, mai ales plin de pici, dar om vedea... ma mai gindesc, ca tare as vrea sa va vad.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct...
gata am scapat de prima zi de targ al martisoarelor(de la scoala)...si cel mai tare m-a bucurat faptul ca din cele 120 de martisoare -quilling si fimo...nu mai sunt pentru maine nici 20si acestea majoritatea facute pe poliester;cele pe pluta au "plecat".Bogdi e fericit ca a putut cumpara si el ce si-a dorit pt sora-sa si pt mine.

Felicitari pentru BB2 Mygirl

Cami sa-ti traiasca fata si sa o uite necazurile cum am uitat-o eu

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput