Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mie mi se pare foarte ok ca vrea sa ti-l arate. si nu-l ascunde . Patrick nici picat cu ceara nu zice din astea.. sa vedem ce va fi de 1 martie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ca tot vb de indragosteala...cine cumpara boboc de trandafir aseara la ora 19?
EU
Copilul a dorit boboc roz ptr Adelina.
M-am conformat.
Dimineatza era cam ciufulit, si l-am mai retusat eu pana sa se trezeasca. Ce a urmat nu vreti sa stiti. scandal mare, ca de i-am taiat din codita, de ce e asa ciufulit, ca de ce.....
"EU CE FAC ACUM? MA FAC DE RAS CLAR"
Nu stiu cum a decurs intalnirea, nici macar nu stiu daca a venit dom'soara la gradinitza. aflu dupa amiaza cand ajung acasa

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

bai voi invatati prost fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Ce fain cu indragostelile astea de copii. Fie-mea nu mai vrea sa imi spuna nimic, de cand i-a spus tat'su ca daca o mai suna Ionut trebuie sa vorbeasca mai intai cu el. Acum ma baraie doar ca i-ar placea sa se mute la liceul la care e si el (cica o intereseaza doar liceul, nu si individul).
Mezina inca ma iubeste doar pe mine :))

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
La capitolul indragosteala....Donu' din gradi "presteaza"...Acum deja avem martisoarele in functie de afinitati ...

In rest multumim lui Dumnezeu suntem in parametri...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
hehe, da, sa vedem cum o sa se manifeste problema martisoarelor.
ce ati mai facut in week end? mi se pare mie sau avem asa un colt de primavara care se intrezarese? tare bine ar fi.... ca m-am saturat! vreau sa fie cald
haideti la o cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

'neata
las cafa



in wk m-am relaxat,
si-am facut un album cu ce am jucrat in ultimul timp.

Doamne ajuta si lumineaza!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:



am scapat din infernul alb si al Bucurestiului....
am plecat duminica trecuta spre Bucuresti,luni trebuia sa fiu cu Mihaita la Obregia,desi stiam ca va fii un drum tare greu,trebuia cu orice pret sa ajung,asa ca dupa aproape 7 ore am ajuns,adica dupa ce am trecut prin infernul alb,pe vechiul drum spre Bucuresti,caci autostrada era inchisa...a fost un drum al naibii de greu si obositor dar am ajuns cu bine!
apoi a urmat infernul din traficul bucurestean...mare parte al timpului petrecut in Bucuresti,a fost in trafic,iar cand n-am avut treaba,am preferat sa nu ies cu masina,caci la intoarcere,n-as mai fii avut unde parca masina...
de aici trebuia sa plec la vatra dornei cu copii,dar mi-a fost frica,cand am vazut cat am facut de la Cta la Buc....

joi dupa amiaza ne-am intors acasa,asa cam in 2 ore si putin,ca am venit pe autostrada...

tare bine si frumos e la Cta noastra!

in Buc,am ramas cu masina blocata pe o straduta si un dobitoc,ma claxona,sa ma dau sa treaca el,in conditiile in care nu putea trece decat o masina,iar dedesubtul zapezii era in gheata,in loc sa fii coborat dobitocul sa ma ajute sa imping masina...

va doresc o saptamana usoara si primavarateca!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna dragelor!
Tare bune si aratoase cafele am "servit".
Noi la capitolul martisoare am achizitionat pentru d-ne (invatatoare, educatoare & co)la capitolul colege inca nu am inceput actiunea.
Cornelia ma intrebai de boli, am scpat de "behaiala" Alexandrei cu Erdomed si ceai de merisor (recomandat de o colega a sotului ).
007 am vazut pozele pe FB cu "infernul alb", este bine ca ati trecut cu bine si ai rezolvat problemele.

Va doresc o saptamana usoara!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Rox, daca tot ne inviti la o cafea, ar trebui la una adevarata, nu una virtuala . Mi s-a facut dor de iesit, cred, dupa atita stat in casa.
Am auzit ca saptamina asta incep iar ninsorile, o fi adevarat?

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput