Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!

Laurika... Imi pare tare rau, te imbratisez tare :(

Noi suntem bine. Vlad a avut o sapt de somn cum nu credeam ca va dormi vreodata... Cate 8-9 ore legate, fara nici un scancet, fara treziri, singur in patul lui. Nu am schimbat nimic in ritual, hrana, etc. Dar a fost o sapt mai linistita pt noi, dupa cele 2 sapt de vacanta de sarbatori cand era multa agitatie in jur. Nici nu am zis nimic ca doarme asa bine, de teama sa nu revina la somn mai rau. Dr azi noapte iar s-a trezit de multe ori, plangand. De la 12 am stat cu el. Singura difeeenta a fost ca ieri au fost socrii acasa ( ca stau zilele astea acasa) si cred ca prea il epuizeaza. Ca e o galagie la ei de ma doare capul mereu, asa sunete scot si vorbesc f f tare cu copiluk, de parca nu ar auzi bine. No, vedem cum a fi.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

laurica,imi pare rau.

grupul se cheama prematuri esentele tari.
te adug,ca acum mi-am dat seama ca suntem prietene pe FB.

sunt varza.iar s-a sculat din ora in ora.
se admira in oglinda,mai rau ca un top model:cu si fara pampers,cu bady si fara,cand isi pune sosetutele,cand da din picioruse,culcat pe burta,cand sta in patru labute cu funduletul ridicat si un piciorus in sus..........cand il scot din baita,musai sa se admire si sa rada la el in oglinda.
stiti ce zice un leu cand se utia in oglinda:sunt prea scump,ca m-as cumpara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna dimineata
Ramo, lasa ca imediat trec mucisorii. Pe week-end o sa fiti ca noi. Mie mi-e teama sa nu raceasca Raul pana vineri, dar na, ii dau oscillo si sper

Azi neaparat tb sa luam saniuta. Ieri a mers prima data pe sanie, si bineinteles ca nu i-a placut deloc, dar mai insistam.

Gabita, voi ce faceti? Paulica cum mai e?

Asa frumos ninge la noi!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

cine vrea retete pt bebei,sa imi dea mail la nike974@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

cine vrea retete pt bebei,sa imi dea mail la nike974@gmail.com

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Dar de ce nu le pui tu pe yahoo? Si de acolo isi ia cine vrea...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

acu,doamna il pun.scuze,dar sunt nedormita.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Laurika imi pare tare rau. Te imbratisez tare tare, cu mult drag.

Palomina, excelente vesti. ma bucur ca sunteti bine.

Crispro, dar ce de nopti dormite , hai mami ca se face vladutu mare si se schimba lucrurile.

Oana, sa iasa asa cum vrei tu la serviciu si sa reusesti sa imbini si serviciul si familia asa cum iti pica mai bine acomodare usoara sa ai!

Am vrut sa mai zic, dar nu mai stiu acum.
Va doresc o zi excelenta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

pus pe yahoo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata fetelor...sa imi fie rusine ca nu am mai scris de mult...de citit citesc tot dar cu scrisul mai greu

Azi e Sf.Antonie cel Mare asa ca sa servesc cu o prajitura buna(bounty bars) si cu ce mai vreti voi...La multi ani si pt Antonia de Bamboletta si Antonito de Palomina

Laura imi pare tare rau

Sorina felicitari pt sarcina

Antonia cere la olita dar uneori ma mai pacaleste...ii place sa stea pe olita si eventual sa rasfoiasca si o carte...daca inainte era super sociabila cu oricine acum a devenit rusinoasa...la ea acasa vb cu oricine dar in deplasare numai la mine vrea...si nu mai vrea sa mearga pe jos afara...numai in brate...cu greu o pacalesc sa faca cativa pasi si dk i se pare ca se uita cineva la ea imediat cere in brate

Cuvinte stie multe si intelege tot dar uneori e f.incapatanata...zilnic vine si ma ia de mana si zice tata tata adik sa/i deschid sertarul cu poze...le ia si admira pe toate...uneori le si pupa

Multa sanatate bolnaviorilor...la noi ultima tura de muci a tinut 2 sapt

Va pup cu drag pe fiecare in parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei! Sa fiti sanatosi si Binecuvantati!

Histamina, multumiri multe multe pentru retete! Tocmai ma pregateam sa fac ceva cu un avocado si nu stiam ce. Hai ca ma uit, ca vad ca ai ceva cu avocado. Mai pusese una din mamici o reteta care suna excelent, dar n-am salvat

Mergi la inceput