Ingineri fosti, viitori...(38)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

'Neata, feteleeeee!
Am intrat sa va urez un sfarsit de saptamana cat mai placut! Eu doar vreau sa se hotarasca odata vremea asta sa o dea in primavara.
Eu sunt bine, (ura!), ceea ce va doresc si voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Cristina, la mine-i, mai degraba, astenia de primavara decat atractia coltului ierbii, vinovata pentru absenta de pe forum ...
Am vazut filmuletul cu Ruxyta si mi-au dat lacrimile! Esti tare norocoasa sa ai asa printesa la usa casei!

Raportez si eu, tot pe linia de plutire, umblu ca crocodilul doar cu nasul pe afara sa fiu sigura ca pot respira.

si-un WE primavaratec, plin de soare si bucurii va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Am auzit ca a ajuns primavara si in Roamnia, cel putin la Targoviste.

Roxy era la fustita ieri si tare bucuroasa ca nu mai are nevoie de geaca.

Glimmer ma bucur ca esti bine si vorba ta ura ca asta este cel mai important.

Pisi iaca a dat caldura si poate ca astenia o sa dispara. cat despre odrasla mea e ca in povestea cu puiul berzei: al tau ti se pare cel mai frumos. Toti erau frumosi si d-na noastra invatatoare este super tare si activa din cale afara.

Va pupic si o zi cu soare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Nu mai zice nimeni nimic...

Eu nu am mare branza de raporta. sunt bine, imi astept soata cu nerabdare joi.

Ah ba am ceva de raportat hai ca era sa uit: Roxy a luat excelent la cangurasul matematician si eu foarte mandra de ea sunt.

Cam asta este tot.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Si eu sunt tot inginer, am terminat electrotehnica...

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Bine ai venit Monica printre noi. Te asteptam sa ne povestesti cate ceva despre tine si despre familia ta.

Le invit si pe fetele celelalte sa iti ureze bun venit.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Salutare, feteleeeee si salutare, Monica !

Io ma bucur de primavara, cata o fi, ca am inteles ca o sa ne mai dea si cu flit. Sunt asa intr-o stare de vreau ceva si nu stiu ce. Cred ca vreau un concediu . N-am nimic deosebit sa va zic. Io sunt ba la serviciu, ba acasa, facand mereu cam aceleasi chestii. Deci, sunt bine.

Va pup si va urez numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Azi eu sunt happy ca imi vine soata dupa amiaza si abia astept.

In rest acelasi program doar ca aseara am fost la cumparaturi de mancare si am gatit ca deh imi astept si eu barbatul.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Salutare
Scot si eu nasul din hartoage macar cat sa va spun ca unt ok.
Monica ma bucur ca ai scris aici. Asa mai stiu si eu una alta despre voi . Imi e dor de strumfarie, imi pare rau ca nu se mai scri pe acolo.
Cristina ce bunatati ai facut? Poate imi dai si mie idei. eu stau tare rau la capitolul bucatarit in ultimul timp.
Sa inteleg ca maine esti libera, nu? Ma bucur ca va intalniti. Nu vine cu Roxi?
Si sa nu uit, ti-am vazut printesa . Frumusica foc
Glimmer la concediu imi sta si mie gandul dar ... mai e mult pana atunci. Am reusit sa luam bilete pt mare taman in septembrie. Toata vara e ocupata cu petreceri .
Pisi e primavara deci .....te vreau activa. (taman eu vorbesc )

Despre mine ... tot ocupata pana peste cap, nu stiu cand mai scap. Nu pot sa ma plang caci eu m-am bagat in hora asa ca joc pana la capat.
Asi vrea sa ma bucur mai mult de primavara, sa merg la plimbare in padure, sa culeg flori . In drum spre casa sigur ma opresc la piata sa imi cumpar lalele.
In gradina nu am facut nimic dar mi-au rasarit ghioceii. Promit si cateva lalele, posibil si narcisele.

PS. Monica si eu tot electrician

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Nico am facut bors de curcan si un o friptura de vita deci nu prea multe bunatati.

Soata mea a venit si asa de happy sunt.

La mine este o zi fara soare azi dar sper ca va rasari in curand.

Va pupic si sa aveti un weekend placut.

Mergi la inceput