FIV Athena Hospital Timisoara (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

A mai patit cineva ca mine??? Dupa FIV mi-a venit normal pe 31 dec. iar acum mi-a intarziat o saptamana, asta dupa ce m-am gandit ca poate am ramas si mi-am facut teste. E normal sa intarzie??? sau poate am ceva???/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madanan spune:

Da. Eu am patit la fel dupa FIV. A doua luna mi-a intarziat 9 zile. Si luna aceasta cred ca la fel imi va intarzia dupa cum se prezinta treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Multumesc, ma speriasem....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Ionela si eu am patit la fel, mi-a intarziat saptamana in luna a 2-a dupa fiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Fetelor nu mai ziceti nimic??? Iulia?? Tina? Cameline???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Nu mai zic nimic pt ca nu am noutati, sper ca pana in martie sa-mi adun toti banii sa pot incerca din nou.Am vorbit cu d-na dr si a zis sa iau cyclo-progynova pana incep tratamentul, avand in vedere varsta mea.Voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Eu m-am resemnat, citesc pe forum tot ce fac celelalte fete, ma supar pentru cele care nu reusesc,ma bucur pentru cele care reusesc si apreciez pe cele care au vointa si incearca. Eu una m-am lasat pagubasa , din toamna incerc sa vad ce pot face cu adoptia. Sa mai intri sa-mi spui cum e, cand incepi, sa te pot sustine, moral cel putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Multumesc ca vrei sa fi alaturi de mine.Cand am noutati voi scrie,deocamdata astept sa-mi adun bani si sa-mi dispara sentimentul de frica pe care il am.Pana acum cu toate ca am trecut prin multe nu m-a incercat sentimentul asta, trebuie sa lupt cu el si sa-l alung.Tu sigur ca faci ce crezi ca e mai bine pt tine.Sa auzim numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Buna fetelor!Chiar nu mai scrie nimeni aici?Toata lumea a parasit topicul?Eu mai scriu,poate va incumetati si voi.Maine incep o noua batalie, ma duc la prima masuratoare de endometru si probabil de la ciclul din martie incep tratamentul pt ca sa fac fiv 4 in aprilie.Acum sunt doar pe cyclo-progynova si hormonalele de ziua a 3-a au fost super, niciodata nu le-am avut asa bune.Va pup si haideti, curaj, mai scrieti si voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Buna Cameline, ma bucur pentru tine. Adica pastilele alea iti imbunatatesc hormonalele? nu am stiut. Eu citesc cam tot ce se scrie aici, dar cam atat.
Bafta, sa scrii mai des

Mergi la inceput