*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008(137)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

La multi ani cu sanatate! S-aveti un an minunat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

la multi ani! 2012
bine v-am gasit in noul an speram mai bun si cu sanatate!


la noi a fost cutremur azi noapte ....dansau mesele si topaia calculatorul pe masa dupa relatarile unora la noi care eram treziti la orele 02 nu am simtit nimic.

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

La multi ani. Sa fie anul asa cum va doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

La multi ani tuturor! Sa aveti un an minunat, cu sanatate si bucurii!

N-am mai scris de o vesnicie, dar am reusit sa citesc ultimul capitol. Va multumesc din suflet pt urarile facute de ziua mea si a Ioanei, nu ne-ati uitat, in ciuda absentei prelungite.

Ce cozonacei mari avem! Credeam ca numai ai mei au crescut. Am pus si eu cateva pozici cu Ioana Campioana si frate-su

Noi suntem bine in general. Am doi copii diferiti ca ziua si noaptea. Pe el nu stiu cum sa-l fac sa vorbeasca mai putin si sa se manifeste mai discret si pe ea nu stiu cum s-o incurajez sa-si exprime sentimentele, sa spuna ce-o supara, uff, e f introvertita si timida. Eu nu stiu sa lucrez cu marfa de-asta. Grea provocare.
Darius e in clasa I si se descurca f bine. Ioana inca sta acasa, speram la anul sa incepem si noi gradnita.
Ioana s-a facut o vorbareata. Bine, acasa vorbeste, ca in public e langa piciorul meu, aproape muta, ca un caine credincios. Sper sa-i treaca macar partial, ca tare inchistata e.

Eu sunt intr-o permanenta criza de timp, am senzatia ca nu mai stiu cum sa ma organizez. Cam tot anul am suferit de oboseala cronica...niciodata nu ma simteam normal, mereu aveam senzatia ca sunt sfarsita de puteri. Tot am zis ca trece ... ca vine concediul si ma odihnesc...s-a terminat concediul...eu tot la fel. Nu ignorati aceste semne daca le aveti...in final mi-a facut analizele si am descoperit o anemie f nasoala. De o luna fac tratament cu fier si ma simt mai bine, cred ca reactioneaza bine organismul.

Nu stiu cand o sa mai apuc sa scriu...o sa incerc sa mai citesc, desi inteleg ca pe Facebook sunt dezbaterile adevarate, da' baba inca nu si-a facut cont. Uite, un obiectiv de realizat in 2012.

Va pup pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

La multi ani 2012!!!

Bertha, sanatate multa!
Ma bucur ca ai mai scris si ca sunteti bine!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

La Multi Ani!
Bertha, multumim de mesaj. Am admirat frumusetile tale. La cate de mult seamana fizic intre ei era de asteptat sa fie personalitati diferite.
Din ce povesteti Ioana e la fel ca Elisa. Caprita mea nascuta in 2004 traieste in lumea ei, vorbeste mult, scoala nu-i place .

Sa stii ca ne luam de manuta. Nici eu nu am cont pe FB si daca imi fac as putea intra foarte rar de acasa. Ca de la serviciu nu se poate.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

La multi ani si din partea noastra! cu intarziere..dar mai bine mai tarziu decat niciodata

am intrat in ultimul an la scutece, am impresia ca va trece f repede. De fff multe ori imi doresc sa stea timpul in loc si copilasii sa ramana mereu mici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Adriana, VonHelen sa fiti sanatoase, implinite, sa vi se indeplineasca dorintele!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Si eu aseara inainde sa adorm ma gandeam ca am intrat in ultimul an de scutece... ce ne mai agitam acum 3 ani pe vremea asta

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput