URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Ar fi o variana Olim, insa se adauga costul suplimentar la tren (ca nu le este asigurat drumul dus-intors de la Dortmund la Bad). Am sa discut cu Ionela varianta aceasta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

da, am uitat ca sunt valabile doar 3 ani.Noi le-am primit in 15 zile parca anu trecut, si le-am facut in Baia Mare, deci tot in provincie.
Andreea,si cat paote costa acel drum pana acolo oare?Caci oricum la pretul de un bilet normal pot merge amandoi, si ma gandesc ca mai mult de vreo 30 de euro nu il costa drumul pana acolo, fetita cred ca nu plateste bilet, sau cel mult jumate.
ideal ar fii sa mearga impreuna toti!

Doamne ajuta sa fie bine!

poate reusiti sa faceti o rezervare careva dintre voi daca aveti cont la wizzair, eu am dar sunt membru wizz si cumpar bilete mai ieftine.Si nu pot sa ii rezerv din contul meu, deoarece sa cumpar respectivele bilete mai ieftine, trebuie sa merg si eu .Oricum odata rezervateau vreo 2=3 zile sa le plateasca, paote pana atunci se aduna si banutii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Olim, drumul cu masina clinicii costa maxim pe cursa (adica doar dusul) 140 de euro daca merge doar tatal si fetita. Daca vor lua trenul trebuie sa ma uit pe db.de. masina se plateste la jumatate daca mai merg cu o familie, insa asta nu se afla decat la fata locului si tine de noroc.

Da, ideal este sa plece toti 4.

Ar fi minunat daca maine am avea un raspuns in ceea ce priveste sponsorizarea biletelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sa inteleg ca asteptati un raspuns din partea celor de la wizzair pentru celalalte 2 bilete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Ma bucur ca lucrurile se misca!

Daca e nevoie de informatii despre costuri pt tren, pot sa ma uit eu. Dar am nevoie de data si ora de sosire, de unde pina unde va fii drumul. Trenul e scumpel aici, dar oricit de scump recomand sa faca rezervare de loc, macar pt doua persoane (asta daca se merge cu ICE, daca e tren regiona nu e nevoie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Andreea sau Gabi, trimiteti-mi pe mailul de serv biletul de trimitere, va rog.


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Katteryna am primit multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

contul e in euro ? vreau si eu sa trimit ceva, dar nu pot decat in euro (in lei nu am cum)...

multumesc mult

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Mihaela, incearca te rog, am impresia ca se poate face conversie automata. Inca nu au cont de euro. azi merge Ionela la banca si va deschide unul in euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

astept contul in euro, e mai bine asa....si fac transferul rapid...si banii ajung intr-o zi...


Mihaela

Mergi la inceput