URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

bagajul de cala se poate plati/cumpara mai incolo?
In ideea ca cu 3 zile inainte de plecare, va sti ca are 2 valize pt toti, sau 3.

Daca e de platit direct cad ajunge acolo, va fi scump, al naibii de scump.

Hai ca s-au strans o gramada de bani!!! multumiri sincere tututoror celor care au dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

mi am permis si eu editarea listei la Ioana caci voi mai avea o tranzactie gen bazar si sa scrieti la fel cand se va achita, sper sa nu fie problema.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

mi am permis si eu editarea listei la Ioana caci voi mai avea o tranzactie gen bazar si sa scrieti la fel cand se va achita, sper sa nu fie problema.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela




Nici o problema, chiar multumim.Tb cumva sa trecem si donatorii de la bazar, pt ca e si meritul lor in tranzactii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura69silk spune:

Buna Ionela,

am transferat si eu astazi 250 Ron, de la Lazar M. Ar tebui sa intre tot astazi, caci sunt transferati din BRD. Iti doresc din inima mea de mama sa reusiti sa strangeti toti banutii la timp. Sa va ajute Domnul sa ajungeti cu bine si sa va intoarceti cu vesti bune. Va doresc multa sanatate si putere pentru fetitele voastre !

Doamne-ajuta !
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Asa cum spunea si Papanash, ajutoarele Mosului au fost de acord sa se doneze suma ramasa pentru Ionela. Si multumim celei care a avut ideea asta; sa dea Dumnezeu sa se faca bine amandoua.
Putere multa parintilor.
Va ,
Laura

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=276273982430212&set=a.274154992642111.65663.141198859271059&type=1&theater da LIKE la poza sa castigam si concursul de poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Fetelor sunteti minunate!Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

astazi mi-a raspuns la mail reprezentantul roman de la wizz, ca a trimis mai departe cererea noastra de sponsorizare bilete, si este in asteptarea raspunsului.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

astazi mi-a raspuns la mail reprezentantul roman de la wizz, ca a trimis mai departe cererea noastra de sponsorizare bilete, si este in asteptarea raspunsului.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )








DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

fetelor sunteti incredibile!va multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

mai mult de doua bagaje la cala nu luam,cu pasapoartele terminam maine OLIM NU AM NICI UN NR DE TEL DE LA TN!

Mergi la inceput