URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Vezi cum sta cu febra si sa o vada un medic. Nu te mai necaji din lucruri care se pot rezolva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Ioana, sanatate Georgianei. mergi la medic.

sfatul Andreei e foarte bun. sa faci lista cu tot ce ai nevoie si sa incepi sa te pregatesti din timp. e foarte posibil ca in apropierea spitalului sa nu fie nici un magazin, asa ca tot ce iei de acasa e bun luat. nu te incarca totusi cu lucruri nefolositoare, atarna la bagaje. nu stiu cat este limita de bagaje la wizz, probail ca tot 23 ca pe la alte companii de zbor.

de regula spitalele au tot felul de utilitati si strictul necesar. sapun, prosoape, cafea, ceaiuri, apa, chiar si tampoane daca ai nevoie.

daca imi mai amintesc ceva important iti mai scriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Au pennymarkt la o distanta de ~1 km de mers pe jos. Karina, din cate stiu eu duminica este inchis tot, corect, nu?
Da, la spital au ce le trebuie, la pensiune au ce le trebuie. Prosoapele se schimba zilnic, insa daca simte nevoia sa le ia pe cele de acasa, mai are ceva la bagaje.

Eu am venit pe wizz cu 30 de kg, hot:). Cred ca pe site este afisata cantitatea maxima. Am sa discut cu Ionela lucrurile acestea la telefon (ce sa puna, cum sa puna, ce genti sa ia etc).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Am pus si eu azi 30 de lei e putin dar sper sa se stranga toti banutii. Va pup si ne rugam pt voi.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

da, duminica totul e inchis.
eu ma refeream sa-si ia lucruri personale de care are nevoie. alea strict importante. mai ales ptr fetite. ptr mancare si utilitati nu-i nevoie sa se incarce la bagaje.
30 kg de persoana? sau per total bagaje?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

30 de kg de persoana dar eu stiam cv de 34 de kg incearca si suna la ei si te lamurasc ei mai bn...multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

mentionez ca teo are 2ani si 5 luni,si copii peste 2 ani pklatesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

teo are nevoie de bilet normal, este trecuta de 2 ani.
cat despre kilograme sunt 42 de kilograme, 10 kilograme bagaj de mana si ai dreptul la o geanta de 32 de kile, contra-cost bineinteles.

ionela, multa sanatate!
iti trimit un pm cu nr de telefon.

nu uita sa faic o rezervare biletelor, sa nu se scumpeasca si mai mult! daca o faci azi se poate plati inclusiv vineri.Ce ai reusit pe la pasapoarte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am platit si eu 20 lei acum, sunt din suflet chiar daca nu nunt multi.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

eu am trimis 50 euro azi, cred ca ii va primi maine sau vineri....

tin pumnii sa strangeti banii...

o zi buna !

Mihaela

Mergi la inceput