Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dariastoica
Si ei ca si cei din Voluntari inainte de toate duc lipsa de voluntari, .


Cat de paradoxal suna...


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariastoica spune:

Vizibil la mine, raman datoare de cinste, daca nu ma ajuta Manuela vi le trimiteam prin posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

E vizibil... Manuela, iti admir taria - te-am vazut cu un puiut in brate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

sunt vizibile. ma bucur ca este un loc curat.
Daria, ce pachete frumoase le-ai facut ...
Manuela


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


... e o fetita de 4 ani cu sindrom dauwn (nici nu stiu cum se scrie), a stat tot timpul in brate la Daria sau la mine .... f cumintica si zambareata ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Eumada va merge maine la copiii din Secuieni (pe langa Tg neamt).
este foarte emotionata, a facut cumparaturi si va mai completa maine dimineata cu alimente proaspete din piata.
Mada, te asteptam cu vesti


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Mari_paun, eu nu vad pozele de la copilasii din Slobozia.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Fetelor, nu va suparati pe mine...eu nu mai pot vedea poze.
Imi face rau fizic (ca psihic sunt cam varza mai demult)


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Fetelor, nu va suparati pe mine...eu nu mai pot vedea poze.
Imi face rau fizic (ca psihic sunt cam varza mai demult)


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare



Di de cand am fost la spital, in fiecare noapte am visat numai copilasii in patuturi cum stateau singuri acolo .
din pacate realitatea la aceste cazuri este cu mult mai rea decat ne-am asteptat noi sa gasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Fetele suntem alaturi de voi chiar daca nu am mers la respectivele locatii, am simtit si noi din poze si povestiri ce a ti trait voi.Aseara credeti ma ca nu puteam sa adorm de imaginea pozelor de la Cluj si de la Don Orione, asa am adormit pana la urma cu ochii in lacrimi..........dar voi care ati fost prin acele locatii si a ti trait totul........
Tin sa va spun ca fetita de 16 ani a familiei unde merge maine Mada a fost internata la Iasi,au chemat salvarea, si au luat o in coma aproape, a facut o criza,pt cine nu stie ea este bolnava cu inima printre altele ........acum e binisor, pericolul a trecut.....i a vb Andreea in seara asta de cadouri si a zis,,sa mi le aduca aici,,.....sper sa iasa pana de Craciun din spital,adica maine,dar nu stiu sigur ......
Mada succes maine,sa nu ai parte de peripetii,sper sa nu te ratacesti si sa nu uiti aparatul.am zis ca ti dau sms maine dimineata,incerc sa nu uit nici eu sa ti amintesc sa l iei
Eu zic sa pleci dupa 9 de acasa daca nu faci mult si poti,nu mai stiu acum cati km sunt din Bacau, sa lasi copii sa se trezeasca,ce zici?asa cu noaptea in cap sa nu trezesti fetitele mici de 3 luni si 2 ani.........cum poti si crezi tu asa faci.....iti multumesc mult pt ajutor, pt ca ajungi la ei....

Mergi la inceput