Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sofia21

Fetelor..atunci dati-mi si mie adresa familiei cu o fetita din Poarta Alba(Cta)-Ana,doi ani jumate! sa ii pot trimite si eu un pachet....daca tot am intarziat


Multumesc!!!


fetele de pe plan local o au, trimite PM la mihaela770

Pt pachete sunt cazuri si aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167808&nm=Pentru-copiihainutelapte-cosmetice-etc29 pt fetele intarziate sa trimita personal cu posta


O sesizare daca imi dati voie din ce am remarcat eu din donatii, au fost ,,cateva,, hainute nespalate, necosmetizate,f uzate,rupte putin DE ACEEA VA ROG SA AVETI GRIJA CAND DONATI CEVA SA FIE PURTABIL PE MOMENT MAI ALES ACUM DE SARBATORI E PACAT CA RESPECTIVII SA NU LE IMBRACE PE MOMENT SA TB SA LE SPELE,SA LE COASA ETC., GANDITI VA CA E IARNA,SE USUCA GREU,LA TARA INCA SE SPALA LA ALBIE,COPAIE PRIN PROVINCIE MAI ALES UNDE TRIMITEM ACUM PE CAND DVS. AVETI ALTE CONDITII.
SUNT AMARATI INTR ADEVAR,TOCMAI DE ACEEA SA I BUCURAM CU LUCRURI FRUMOS MIROSITOARE SI CURATE, PT CA INTR UN FEL ACEL COLET CARE L TRIMITEM E SI EMBLEMA NOASTRA INDRAZNESC EU SA SPUN,INDIFERENT CUI DAM.SPER SA NU SE SUPERE NIMENI PE MINE DAR POATE PE VIITOR MAMICILE SI CELE CARE AU DONAT ACUM VOR AVEA MAI MULTA GRIJA.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

Si uite asa am adormit eu cu gainile si m am trezit acum FRESH cand nu mai e nimeni pe aici, sa va citesc.


Mai sunt si eu din cand in cand


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Vroiam sa scriu "BUNA DIMINEATA", dar apoi mi-am dat seama ca dimineata era cand scriau Dicirstea si Gabby2011, asa ca va spun doar ca va multumim pentru tot ce faceti si pentru noi, fetele din tara.
Imi pare rau pentru incurcatura cu adresa si numarul de telefon. Eu le-am trimis mai multor fete si din pacate ieri dupa ora 16 nu am mai citit nimic, am avut serbare la gradi si s-a intins pana la ora 20.15 min; am rezolvat problema in aceasta dimineata - multumesc Cricor.
Multumim si Mihaelei din Cluj care a fost ieri si a dus coletul sotului meu, foarte frumoase jucarii si haine.
Cand vom finaliza aceasta campanie voi trimite si eu lista cu cei care au contribuit la Cluj.
Spor la treaba tuturor,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

vai fetelor
am vazut acum la stiri o licitatie cu obiecte de arta
oamenii investesc in arta, in tablouri...chiar mai mult acum in perioada de dezechilibru financiar
...o pictura a lui Tonitza s-a vandut cu 270 mii euro

doaamne....visam eu...am rezolva cazurile de la noi de la umanitare cu banii aia

las ca ne facem si noi mari

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

cred ca am batut orice record . la 22.45 am dus coletele, 3 sacose si cred ca 6 cutii.
anca nu te-am mai sunat, era 23.10 cand eram la piata sudului. maine seara.
maine la cat mergeti la opera?
va pup, noapte buna.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna



MI-AM DAT SEAMA CA AI AJUNS TARZIU.Sa aduc azi la Opera ce am pe acasa?Am hainue de copil 6-9 luni ,Alina spunea ca nu prea ar mai fii nevoie si ma gandeam poate gasesc sa le trimit altcuiva .ce spuneti?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

ce bunadimineatza...aici vad ca e foc continuu


scumpelor ora 15 ramane pentru OPERA azi!!

Calea Giulesti nr 16, tot nea portarul va da indicatii precise la fatza locului, sau ne contactati direct pe telefoane.

asa e fetelor, Papanash
e extraordinar
sa aduci o lumina in sufletul unui om (fie ca e copil, batran, adult in toata puterea) care considera ca pentru el nu mai exista speranta:

asta e ceea ce daruim noi acum, mai mult decat mancare, jucarii, hainutza

speranta in ziua de maine, nimic si nimeni pe pamantul asta nu poate sa ne-o suprime




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

vai fetelor
am vazut acum la stiri o licitatie cu obiecte de arta
oamenii investesc in arta, in tablouri...chiar mai mult acum in perioada de dezechilibru financiar
...o pictura a lui Tonitza s-a vandut cu 270 mii euro

doaamne....visam eu...am rezolva cazurile de la noi de la umanitare cu banii aia

las ca ne facem si noi mari

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................


si eu ma gandeam la fel,Adi imi spunea "va trebuia si voua un colier dala la licitatie"

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu zic ca ce se mai strange - poate mai sunt colete pe drum, sau intarziati- sa nu le mai sortam amanuntit. Aruncam un ochi si apoi le dam saptamana viitoare in centrele de langa Bucuresti (pt tara e prea tarziu).
Ne vedem la OC la 15.00. Sa nu va speriati de mine! Buba n-am facut inca dar nu am voce (deloc). Nu-i nimic, la facut pungi sunt buna .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Tot acasa mai am o punga cu hainute noi de la Luy ,m-am vazut aseara cu ea si va rog sa o treceti pe listuta de colete.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

pe la pranz o sa iau de la gradinita ce s-a strans. m-a sunat dna educatoare si spunea ca sunt intr-o camera plina. problema e ca n-am cutii, cred ca iau niste saci...

Gaby aseara am uitat punguta pentru tine. o pun acum in rucsac pentru maine seara.

Mergi la inceput