Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 48

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Slobozia va multumeste pentru tot efortul depus, am urmarit subiectul si am citit tot ce ati facut, am fost alaturi de voi cu sufletul...ce sa mai zic? sunteti minunate Aici am gasit prieteni si oameni care m-au ajutat inca de la inceputul terapiei, aici am fost incurajata si mi s-au intins maini de care sa ma agat si sa nu abandonaz lupta, sa merg mai departe, sa sper si sa pot ajuta la randul meu.
As avea multe de scris, insa voi scrie cand toata lumea va fi relaxata si multumita de succesul acestei actiuni.

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor

ce se mai aduce de acum incolo
fizic nu mai e timpul necesar sa trimitem in tara asa incat sa poata sa ajunga si responsabilele de acolo in timp util cu Moshul.

Incercam sa distribuim catre sarmani identificati de noi in Bucuresti si in imprejurimi sau mai trimitem si dupa sarbatori


Ii multumim lui DICirstea, portarului, lui nea Lica, complexului RoseGarden (unde suntem vedete deja... cand intram pe poarta toata lumea e un zambet) pentru ca ne mai pune la dispozitie spatiu de depozitare si in perioada urmatoare



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

pe la pranz o sa iau de la gradinita ce s-a strans. m-a sunat dna educatoare si spunea ca sunt intr-o camera plina. problema e ca n-am cutii, cred ca iau niste saci...

Gaby aseara am uitat punguta pentru tine. o pun acum in rucsac pentru maine seara.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Eee STAI LINISTITA, NU I URGENTA.cRED CA NISTE SACI MARI CA CEI DE REBU, LA SUL SUNT TE AR REZOLVA DIN TOATE PC DE VEDERE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Buna dimi-pranzul, ca vad ca ati fost albinute si v-ati trezit de dimi.
Eu ieri nu am avut acces la net si de pe nokia mea e dezastru sa intru. Ma bucur ca s-a rezolvat cu adresa de Neamt. Daca mai vedeti ca stau ca mortul in papusoi, bagati un sms sau chiar un bip si ma trezesc la realitate - stiu ca am dat numarul mai multor inimoashe.

Azi si un pic aseara am avut liber de la soacra-mea care a preluat-o pe fi-mea sa fac curatenia de Craciun. Asta inseamna ca pot sa vin la OC dar mai tarziu, ca daca ma ia elanul ar fi bine sa si profit de el. Pe la un 18 mai sunteti acolo? O sa sun eu la Alinuk sa vad care e statusul. Nasol e ca fac si cam 1 ora cu masina

Pentru maine sunt libera dupa 12 - s-a decis ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Un mare brat de pentru fetele care au luptat inca pe metereze ieri si azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetele din tara, responsabilele de actiuni

am nevoie de mailurile voastre
am sa va trimit ceva cu atasament

va rog pana la ora 12 am nevoie de ele
dati telefoane cele care cititi
poate cele in cauza nu citesc intre timp


multumesc


pup!



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Alinuk, tu visezi la licitatii tablouri cu sume exorbitante, Di viseaza la mascati batuti cu jucarii,Gabi se trezeste la ora 2 noaptea, Aka duce colete la miezul noptii, va cam faceti de cap

Alinuk, am adresa mail dianaalex dar o ai si tu de ieri.
Are Cricor telefoanele tuturor si e mai simplu sa suni la ele. La Cluj nu exista semnal pana la ora 16, asa mi-a spus Laua.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Alinuk, Clujul a trimis PM; daca mai e ceva putem vorbi pe fix, ca nu am semnal pe mobil.
azi va citesc pana la ora 15, apoi doar pe mobil, daca mai e ceva.
Pupici,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

O sesizare daca imi dati voie din ce am remarcat eu din donatii, au fost ,,cateva,, hainute nespalate, necosmetizate,f uzate,rupte putin DE ACEEA VA ROG SA AVETI GRIJA CAND DONATI CEVA SA FIE PURTABIL PE MOMENT MAI ALES ACUM DE SARBATORI E PACAT CA RESPECTIVII SA NU LE IMBRACE PE MOMENT SA TB SA LE SPELE,SA LE COASA ETC., GANDITI VA CA E IARNA,SE USUCA GREU,LA TARA INCA SE SPALA LA ALBIE,COPAIE PRIN PROVINCIE MAI ALES UNDE TRIMITEM ACUM PE CAND DVS. AVETI ALTE CONDITII.
SUNT AMARATI INTR ADEVAR,TOCMAI DE ACEEA SA I BUCURAM CU LUCRURI FRUMOS MIROSITOARE SI CURATE, PT CA INTR UN FEL ACEL COLET CARE L TRIMITEM E SI EMBLEMA NOASTRA INDRAZNESC EU SA SPUN,INDIFERENT CUI DAM.SPER SA NU SE SUPERE NIMENI PE MINE DAR POATE PE VIITOR MAMICILE SI CELE CARE AU DONAT ACUM VOR AVEA MAI MULTA GRIJA.



Subscriu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ajung si eu la ora 15 la opera.

Mergi la inceput