Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Vine sot la pachet? daca e inalt si binefacut, vrem coletul la Cluj




Iar am avut o aventura ieri, cand sa plec ma agata niste superpolitai...cred ca faceau furori daca se organizau frumos si dadeau ceva spectacole, cica vecinul meu (plecat de acum 2 luni) umbla cu lucruri necurate, si venisera frumos organizat, cu berbece, cu pusti de 1.5m, cu mascati , dar cand au vazut ca sunt blanda si l-au dat jos si bine au facut, ca aveau ce arata.
Ma credeti ca ma gandeam cum sa-i corup...fie sa le fac o poza de grup , fie sa-i chem la un spectacol artistic in scop umanitar, unde sa aruncam cu jucarii in ei deci numai in filme am vazut asa ceva..cred ca daca se unduiau putin numai de pe cand isi scoteau mastile strangeam mai multi bani la licitatie decat toate tablourile puse in joc



de gandit vad ca te-ai gandit,dar de facut ce-ai facut?



As fi facut multe dar cu copiii agatati de fusta mea nu aveam loc de intors...


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

sper ca toate coletele sunt echilibrate, din tpate punctele de vedere.
cand. primiti va rog sa ne spuneti cum vi se pare.
cosul de Craciun trebuie sa contina alimente de baza ( zahar ulei orez paste faina malai produse de macelarie de sezon- carne carnati coaste - si ce mai credeti vpi de cuviinta.
rog luati legatura cu ei sa stie ca vor avea tot ce le trebuie de sarbatori, e o perioada incarcata emotional pt toti, mai ales pt cei mai sarmani. Mosul exista, Mosul vine la ei, sa il astepte.
prea multe lucruri rele am citit in ultimile zile, haideti sa rasppandim sperante si caldura, dragelor!
cele care nu au citit sau nu au avut timp. pana acum, faceti un efort de timp, luati un pachetel surpriza pt un amarat ( un pensionar, un parinte sarman) cu 2-3 fructe, un suc, o bucata de carne ) , mergeti sa-i deschideti usa, sunt prea multi oameni amarati...
pastrati-va sufletul deschis, dragelpr, e cel mai important.


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Dicirstea, pt mine vei fi de acum Di

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Dicirstea, pt mine vei fi de acum Di



Te incurca cirstea? stiiuuu, si pe mine cateodata


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Dicirstea, pt mine vei fi de acum Di



Te incurca cirstea? stiiuuu, si pe mine cateodata


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

cred ca am batut orice record . la 22.45 am dus coletele, 3 sacose si cred ca 6 cutii.
anca nu te-am mai sunat, era 23.10 cand eram la piata sudului. maine seara.
maine la cat mergeti la opera?
va pup, noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Corina, sunt cam 17-18 colete. Spor la treaba maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Aka, furnicuta harnicuta! La opera parca spunea Alinuk ceva de ora 15-16. Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

si uite-asa se scrie istoria Mosului DC...
sunteti grozave!
Aka, din simpatie mi-a iesit o buba in varful nasului

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Si uite asa am adormit eu cu gainile si m am trezit acum FRESH cand nu mai e nimeni pe aici, sa va citesc.Dragelor eu azi am fost cam epuizata fizic si emotional, scuze daca nu am fost o companie ideala,mai ales pe papanash am suparat o
Si eu zic ca sunteti minunate,toate fara exceptie,unele fete chiar m au impresionat cu dedicarea lor, sunt mandra si fericita ca v am intalnit



Mergi la inceput