Un Craciun mai vesel pentru Adriana

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Teodora , le dorim multa sanatate si sa vina vremuri mai bune si la ele

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Teodora, nu stii daca a ajuns si pachetul de la mine? ca fiind din acelasi oras, ar fi trebui sa ajunga cel tarziu a doua zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

teodora, as vrea sa te mai intreb ceva:stii cumva daca Adriana ia ceva tratament, sau daca are recomandare de ceva pt imunitate etc...(am inteles ca e cam firava de felul ei)? ma gandesc ca hainute si jucarii o sa mai primeasca ceva acum, eu as vrea sa ii trimit(in limita posibilitatilor mele), ceva ce are strict nevoie si nu are de unde sa primeasca.de aceea te rog sa imi spui daca are nevoie de ceva siropele, imunostimulatoare, vitamine etc (bineinteles strict sub recomandarea medicului ei), eventual si ceva pt febra, raceala...poate pot compensa o reteta pt baietelul meu , sa aiba mihaela in casa in caz de ceva, Doamne-fereste.

deasemeni, daca poti observa cam ce ii place ei mai mult si are voie sa consume, de genul .....un anumit tip de dulciuri, sau ceva alimente neperisabile, sa imi spui te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

teodora, mai am o intrebare(poate prosteasca): Adriana va avea un bradut, ceva, cat de mic, de Craciun, sau macar o crenguta impodobita??

as vrea sa fac maine un pachetel si i-as trimite cateva ornamente si ceva bombonele de pom?

e ok oare??


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Referitor la medicamente, ce sa zic, Adi are acelasi medic de familie cu fetita mea, o doctorita exceptionala care le cunoaste povestea si care le ajuta atat cat poate. Deci medicamente sau siropele eu zic ca nu este cazul.
Cu privire la bradul de Craciun, fetele au primit anul trecut un bradut artificial frumos, imi cer scuze ca nu mai retin de la cine, oricum tot de la o mamica de aici. Bombonele ai putea sa-i trimiti, cat sa-si impodobeasca mai bine bradutul.
Azi m-am intalnit cu Mihaela la gradinita, mergea apoi la Fundeni pentru niste analize. Adi a ramas la gradi.
Zilele astea nu am mai intrat ca sunt super aglomerata si la serviciu si acasa. Acasa nu am mai montat calculatorul pentru ca fetita mea are probleme cu vederea si vreau sa evit, asa ca singura varianta este de la serviciu.
O sa o sun diseara si o sa o intreb de la cine a mai primit colete ca sa va pot anunta.
O seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

teodora, scuze, dar abia azi am reusit sa trimit pachetelul catre Adriana.sunt schimbul 1 la servici, si nu am reusit sa ajung la posta.nu i-am trimis mare lucru, insa, putinul acela sper sa o bucure si sa le faca sa treaca mai usor si peste acest Craciun.multa sanatate Mihaelei si va doresc sarbatori linistite, atat lor, cat si tie si familiei tale, si un brat de pt ca incerci sa aduci un picut de fericire in sufletul Adrianei.





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Teo i au venit rochita,ghetutele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

si coletele multe de la oradea au sosit ???

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si eu sper ca cel sosit in data de 8 de la Arad era de la mine si ca era intact.A purtat rochita la serbare? I-a fost ok?

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori fericite!!!!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput