Un Craciun mai vesel pentru Adriana

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Ok te anunt cand ajunge coletul.
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si la mine e aproape gata coletul ,dar doar maine il pot pune la posta.Ii trimit si rochita asta http://www.dropshots.com/DIANATUDOR#date/2011-12-05/15:56:58 poate e ok si pentru serbare (nu prea stiu ca la la Diana au avut mereu costumatii primite de la gradinita).Diana a primit-o cadou si a purtat-o doar prin casa cand facea pe printesa/zana,dar mai are una asemanatoare roz cu care sa se faca zana si e dispusa sa i-o dea pe-asta Adrianei.Pe langa asta am mai pus o fusta de blugi cu inimioara&floricele,un paltonas alb dublat cu cojocel in interior,un pulovar,cateva bluze cu maneca lunga,cateva tricouri/maieuri,pantaloni scurti,o pereche de pantaloni trei sferturi,un pantalon de trening,doua rochite de vara sport,un set de vara fustita+maieu si ... nu-mi mai aduc aminte ce am indesat pe-acolo.
Sper sa ii fie bune ca Dianei ii sunt bune toate,sau unele chiar marisoare/largute (ea are 110 cm acum).Majoritatea-s in stare f. buna,doar doua bluze plus, pantalonii de trening si rochitele sport din tricou sunt mai de joaca,dar am inteles ca sta la curte si m-am gandit ca ii vor prinde bine si alea.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011 AMINTIRI DE VACANTA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

E foarte frumoasa rochita, merge sa o ia la serbare. In ceea ce priveste celelalte hainute te anunt cum ii vin.
Multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Maine pleaca un pachetel spre Adriana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Merci, te anunt cand ajunge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Gata a plecat si pachetul de la noi.Am mai indesat si o pereche de blugi.Sper sa ajunga cu bine si sa nu pocneasca pachetul ala, ca eram cam la limita si cu scoth-ul si cu sfoara .


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011 AMINTIRI DE VACANTA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

de la noi maine dimineata pleaca cele 3 colete cu de toate.
si acum seara am primit de la prietena mea inca ceva hainute, asa ca va mai pleca un colet plin cu bluze si blugi
sunt fff bucuroasa, sper sa ajunga toate cu bine si sa le fie de folos !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Ieri au ajuns coletele de la Cristina_OR si manuelacrina. Multumesc frumos din partea Mihaelei si a Adrianei. Va anunt pe masura ce mai ajung coletele.
Sarbatori Fericite fetele!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

teodora, eu nu am trimis nici un colet.doar o mica scrisorica .dar ma bucur daca a ajuns si i-a facut o bucurie Adrianei.sper sa iau legatura cu tine si sa-i fac un pachetel frumos de craciun.momentan nu pot, maine dimineata plec la timisoara , cu fiul meu, la operatie.daca toate merg bine, sper sa ma intorc repede si vorbim atunci, ok?


pupici adrianei si multa sanatate mihaelei

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

DARUITI VA ROG CATE O PORTOCALA AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167469

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Astazi a mai ajuns un coletel de la Arad nu mi-a zis inca de la cine este merge maine dimineata sa-l ia de la posta ca astazi nu are cu cine.
Am vorbit astazi cu Mihaela si era fosrte fericita ca sunt atatea persoane care le-au sarit in ajutor si anul acesta. E lucru mare sa faci o bucurie unui copil in prag de sarbatori, cu atat mai mult cand Mihaela in perioada asta este un pic deprimata, cu gandul la sotul ei, la boala, la faptul ca nu se ajung cu banutii.
Multumesc tuturor pentru ajutor.

Mergi la inceput