Un Craciun mai vesel pentru Adriana

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Mihaela si Adriana, sper ca a trecut mosul pe la voi si a adus niste luminite in ochii printesei

va doresc un Craciun linistit si multa, muuulta sanatate si pace in suflet, ca asta aveti nevoie cel mai mult acum!






Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
In primul rand Sarbatori Fericite si un multumesc din suflet!!
Gabi, da i-au venit si cizmulitele si rochita. E foarte incantata si de rucsac.
De Craciun fetele au fost la tara, la tatal Mihaelei, unde s-au intalnit cu toate rudele ei. A fost un Craciun in familie pentru ele, chiar aveau nevoie de asta. Stiti si voi ca nu conteaza cate greutati ai pana la urma daca ai cu cine sa le imparti, macar sufleteste.
A primit anul acesta de la voi o multime de colete, si va multumeste tuturor din suflet.
Sper sa ajung zilele astea la ele sa le vad si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Teodora buna, vad ca celalalt subiect s-a inchis (rusine stim noi cui, sa nu-i dea D-zeu necazuri ca sa regrete ce a zis) , a ramas ca ne intalnim dar am fost f.f. aglomerata, am in continuare doua sacose mari cu lucrusore de la fetita mea pentru Adriana. La posta sincer mi-e greu sa le pun pt ca asta inseamna cautat cutii mari, coli pt impachetat etc. dar ma pot intalni personal cu tine sau i le pot duce Mihaelei direct acasa. Sacosele sunt doua, mari si grele (lucruri multe) asa ca daca ma intalnesc cu tine trebuie sa ai o masina cu care sa le duci, sau daca vrea Mihaela i le duc eu cu masina acasa (in cazul acesta am nevoie de telefonul ei, pe mail sau PM). As vrea sa rezolv saptamana asta pt ca sunt in concediu

te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Nu am mai intrat cam de multicel dar am fost prinsa cu serviciul.
Sa va spun ultimele noutati :( : i-au iesit din nou analizele nasol Mihaelei. Are un marker ridicat, adica e posibil sa mai existe o noua tumoare pe undeva. A facut vineri un tomograf la Medlife si maine se duce dupa rezultat si cu rezultatul la Fundeni sa vada ce anume este. Se poate sa fie si de la tratament, sa nu i-l mai priasca organismul. Sa speram ca asa este. Adriana e bine, chiar a mai luat vreo cateva kg. Merge in continuare la gradi. Mihaela e un pic speriata, dar vorba ei, a mai trecut prin asta o data, acum Dumnezeu cu mila, ca altceva nu are ce sa faca decat sa spere.
Va anunt ce rezultat a primit maine.
Multumiri tutur si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne ajuta sa fie bine si sa nu fie nimic grav

Teodora, zilele astea as vrea sa i trimit cateva jucarii fetitei, dau de stire cand pleaca de la mine coletul, sper sa o imbucure.

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Ok, multumesc frumos. Poti trimite pe adresa lor direct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Rezultatul tomografului facut de Mihaela a fost leziuni si chisturi pe plamani, suspiciune cancer pulmonar. De marti incepe din nou chimioterapia, pentru ca timp de 3 luni nu mai poate face radiografii pulmonare sau tomograf. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Of Doamne nu pot sa cred. E prea mult. Eu ma pregateam sa mai fac un pachet pentru Adriana.
Stii cumva daca si Mihaela are nevoie urgenta de ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Nu are nevoie de nimic...adica na, ce sa zic, habar nu am.
Ideea e ca a facut tomograful la Medlife, si doctorul de acolo la rezultat a pus niste semne de intrebare in dreptul unde a scris despre leziunile si tomorile alea, iar oncologul nu vrea sa riste pentru ca sunt sanse de 80% sa fie cancer. Nu are cum sa mai faca acum nici o analiza ca la medic e frica sa nu zgandare prin radiatii cancerul, daca e.

Mergi la inceput