Minunea de Florina are nevoie de noi cap2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Anca, multumit tare mult. Am anuntat-o pe Iulia azi, nu ajunsese insa avizul. Vor intra in posesia pachetului dupa Craciun.

Alex_andra, maine primeste Iulia pachetul de la tine. M-am intalnit cu fiul cel mare al Iuliei ieri, i-am dat cadoul meu pentru Alexandru si pachetul de la tine.

Cred ca ar trebui sa fac o lista lunga.....care sa cuprinda persoanelor carora trebuie sa le multumesc. Imi ia un pic de timp, dar o voi face.

Pana atunci, va doresc un Craciun fericit alaturi de familie, prieteni, musafiri. Sa aveti cu totii un Craciun ca in poveste!

Iar nu in ultimul rand, eu ii multumesc Florinei ca exista si ca merge mai departe, iar eu alaturi (desi foarte departe) de ea si familiei ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori fericite!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Multumim Diana!

Pentru toti picii, pentru toate mamicile si taticii, pentru bunici, pentru toti- Craciun Fericit! Eu v-am urat, Pluto, Mickey si Mos Craciun va incanta:

http://www.youtube.com/watch?v=-hxp00368ns&feature=share

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

doresc Florinei si familiei ei un an nou mai bun, sanatate micutei si parintilor multa putere. doamne ajuta ca totul sa fie bine.

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Karina, transmit Iuliei mesajul tau. Asemeni si tie iti doresc. Sanatate si putere in toate.

Mos Craciun (de fapt o Craciunita) a fost foarte darnic(a) cu Alex. I-a implinit visul. Are PC. Sper ca in curand sa aiba si internet. Au primit de la o cunostinta un desktop. Sper din tot sufletul sa nu iasa mare scandal, pt ca Florina monopolizeaza tot. Inclusiv tastatura si mouseul:).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Azi pe la 10 m-a sunat Iulia bucuroasa ca a primit un pachet de la Arad. Nu ajunsese acasa cu el si ma intreba daca numele destinatarului imi spune ceva.

Nu vreau sa supar pe nimeni, insa am sa exprim exact starea Iuliei: trista- dupa ce a ajuns acasa si a deschis pachetelul. Erau cizmulite pline de noroi in acel pachet. :(

Haideti sa facem gesturile frumoase - sa fie frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Andreea, tare trist ce scrii tu acolo!

Le doresc Mihaelei si familiei ei ca anul 2012 sa le aduca numai bucurii si sanatate!

La multzi ani 2012!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Andreia, multumim, transmit Iuliei mesajul tau.

Si tie sanatate si putere de munca, iar 2012 sa iti aduca numai clipe minunate si multa bucurie in suflet.

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna
A ajuns coletul de la mine,am pus pe firma nu pe numele meu ?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

E cumpana dintre ani! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Diana si Alex

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput