Minunea de Florina are nevoie de noi cap2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Alex_andra, multumim pentru pachet.a fost mare bucurie cand l-au primit. Iulia iti multumeste tare mult.
A mai primit un pachetel cu lucrusoare, continea ghetute, gecuta, jucarioare, de la cineva din Bucuresti. Multumim mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

Alex_andra, multumim pentru pachet.a fost mare bucurie cand l-au primit. Iulia iti multumeste tare mult.
A mai primit un pachetel cu lucrusoare, continea ghetute, gecuta, jucarioare, de la cineva din Bucuresti. Multumim mult.



Probabil de la Simona alias ladybird32, ca i am dat adresa miercuri a Florinei si a Andreei Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

Alex_andra, multumim pentru pachet.a fost mare bucurie cand l-au primit. Iulia iti multumeste tare mult.
A mai primit un pachetel cu lucrusoare, continea ghetute, gecuta, jucarioare, de la cineva din Bucuresti. Multumim mult.


Ma bucur:)
Stiu ca ai mai zis, dar nu mai stiu exact. Mikita il mai are doar pe Alex fratior?
Sau sunt mai multi frati? Ce varsta are Alex?
Intreb pentru ca vroiam sa fac un pachetel cu cateva dulciuri, pentru Craciun, cat sa mai bucure copilasii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Ale, are doar unn fratior care sta cu ea. Alexandru, clasa a doua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Dragele mele, Dr. Cirstoveanu este medicul care o vede pe Mikita cand sunt probleme cu ea.
Cred ca stiti ce minuni face acest om pentru micutii pacienti, faptul ca el conduce o sectie cu mortalitate infantila extrem de scazuta comparativ cu ceea ce se intampla in tara.

A fost nominalizat la campania Protv- Doctore, esti erou! totul este de voturi. Ajutati-ma cu un vot in fiecare zi. Se poate vota de pe orice PC, telefon conectat la net. Persoanele care voteaza, pot castiga un set de analize gratuite.

Linkul este acesta. http://erou.stirileprotv.ro/index.php?uid=912726
voturile se pot da zilnic si dureaza 30 de secunde completarea datelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Eu am votat azi. Voi ati votat? E simplu, se completeaza datele personale si dureaza 30 de secumde. Voturile pot fi date zilnic. Va multumesc tuturor celor care ma sustineti in acest demers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Votantii intra intr un concurs ce are ca premiu un voucher in valoare de 2100 ron, ce va fi utilizat pentru efectuarea unui set de analize complete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

Eu am votat azi. Voi ati votat? E simplu, se completeaza datele personale si dureaza 30 de secumde. Voturile pot fi date zilnic. Va multumesc tuturor celor care ma sustineti in acest demers.


votat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

si eu am votat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Marcia,
Multumes tare mult.Mi am dorit ca acest concurs sa fie pe bune...insa....sunt lucruri pe care nu le pot intelege.
Daca vremea este buna(nu ninge si nu ploua) sambata s-ar putea sa fug pentru cateva ore pana lla Floricica sa o vad.

Mergi la inceput