Praline belgiene (53)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Ce mai faceti pralinute?
Stiu ca pe FB sunt mai usor de organizat evenimente; dar ca discutii generale parca ar fi mai simplu de forum.

Mi-e dor de voi ... dar din pacate noi momentan ne organizam mai greu pt iesiri seara, sau in locatii mai indepartate. Dar la o cafea, sau la un pranz mai prin zona Bruxelles-ului am veni cu drag .
In plus... mai un pic si incep soldurile; ghinion ca si vacanta incepe cam tot atunci; dar...eu una am de gand sa fac o tura de verificat ofertele la solduri prin Woluwe Shopping Center, prin City 2/Rue Neuve, si probabil si prin zona Louise/Porte de Namur. Probabil in prima saptamana din iulie. Mai sunt praline interesate?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

hmmm...nimeni nimic?
organizam un pranz sau o cafea saptamana viitoare? undeva in Bruxelles?
(nu e complet dezinteresata propunerea ... asa avea atatea intrebari despre crese si alte chestii... mai usor de discutat live)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Dia,eu sunt pro cafele,shopping sau pur si simplu o sueta la woluwe oricand! deci sapt viitoare daca stabilesti ceva sigur eu vin!doar sa-mi spui cand e mai bine pt tine...cine mai vineeee???cica sapt viitoare e un fel de avant premiera la solduri....deci???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

sa spunem joia viitoare? pe la 10:30-11:00?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Perfect! Joia viitoare ramane! Eu merg dimineata la unghii dar ajung in jur de 10 jumate la Woluwe.Pupici si ne vedem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Super! Si eu merg de dimineata la kineto (de la 9:30), asa ca in jur de 10:30-10:45 ar trebui sa ajung si eu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

buna, pralinelor
as dori sa va cer ajutorul: imi puteti da niste site-uri inafara de immoweb.be unde as putea cauta chirii? va multumesc

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Vlan.be
...or mai fi si altele dar acum nu-mi vin in minte.
Ah...si de pe Immoweb, ia agentiile la rand si intra pe site-urile lor - multe au si clienti care nu vor sa apara pe immoweb; in plus nu strica poate sa si vizitezi agentiile care au multe oferte in zona in care te intereseaza...uneori asa poti afla de oferte care nu sunt inca publicate ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dia_tm

Vlan.be
...or mai fi si altele dar acum nu-mi vin in minte.
Ah...si de pe Immoweb, ia agentiile la rand si intra pe site-urile lor - multe au si clienti care nu vor sa apara pe immoweb; in plus nu strica poate sa si vizitezi agentiile care au multe oferte in zona in care te intereseaza...uneori asa poti afla de oferte care nu sunt inca publicate ;)

Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006) si Lavinia (n.13.04.2012)


multumesc
e o munca titanica, de doua zile tot asta fac, o sa invat localitatile pe de rost :))))

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

gulia81 unde cauti chirie? Din propia experienta iti zic ca ajuta foarte mult sa te plimbi prin zona unde vrei sa te muti. Multi au anunturi in geam cu " a louer". Si dupa parerea mea immoweb.be e cel care are cele mai multe optiuni. Mult succes!

Mergi la inceput