Praline belgiene (53)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

15 septembrie ... am retinut

Si pana atunci?
Saptamana viitoare e un fel de mini-vacanta, nu? daca ramaneti prin zona ne vedem undeva cu copiii intr-o zi? intr-un parc? E unul simpatic langa Stockel si ar mai fi Parc Jourdan in Kraainem care e dragut ... ce ziceti? Bune si alte variante - acestea sunt parculete dragute mai pe langa noi si in care ne e mai comod sa ajungem, dar venim si in alta parte.
Sau o mini-tura in Woluwe? (sa le luam ceva de 1 iunie)?
...alte idei?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

salutare scumpe pralinutee,

Imi facui aparitia,citii,vazui ca toate sunt bune si frumoase!!!!ma bucur si astept sa ne vedem,pe 15 sept bbq????coool scriem la calendar si poate vin si parlinutele noi!!!
In rest toate bune si frumoase la noi,Stefi incantata de tot ce face la scoala(scris ,citit,vorbit flamanda de nu se mai opreste)va pleca intr-o excursie de 3 zile la o ferma cu scoala......eu am emotii,nu ea iar eu ma chinui normal cu flamanda,am inceput sa prind mult mai mult dar e greu cu vorbitul,ma lasa bulanul....o dam inainte...
imbratisam toate pralinuteleeeeee

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

dia ,ce face bbe? asteptam sa ne spui si noua cum a fost povestea nasterii printesei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

http://rombel.com/forums/viewtopic.php?p=108234#p108234

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Ardeiash, hai mai bine sa ne vedem, si va povestesc live


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

saluti scumpe pralinuteee,
a venit vacanta???ca soarele a fost si a fugit si s-a oprit vantul asta nebun
stiu ca se scrie ff mult pe fb si activitatea e in toi acolo dar revenim si aici la forum ,pt ca nu vreau sa dispara.
ce fac pralinutelee???? asez si eu niste pozici si cu o veste minunata, ik ben zwanger!!!!!!adica sunt cu burticaaaa,mica dar este!!!!cutiuta se mareste !!!!
imbratisez toate pralinutele si sa auzim de bine

http://community.webshots.com/album/582935300TeGkXA

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Carmen,felicitari si sarcina usoara si aici,vad ca fetele nu mai intra deloc,deloc pe aici.Cand trebuie sa nasti?

Foarte frumoase pozici,ce dulce e Stefi in costum de gragarita!

Mami de Cosmin (03.07.1997) si de ingeras Lucas (15.02.2011-17.04.2011)

6+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

saluti scumpe pralinutee,
Prettysunshine,e micut bebe iar nasterea o sa fie prin ianuarie,asa ca avem timp berechet de pofte(nu prea am)de leneveala(mai avem si din astea)adica sa profitam de momentele frumoase a cresterii burticii,in rest toate bune si frumoase,astept vacanta lui Stefi si sa fugim pe undeva,munte,soare si relax dar cu paduri si munti....da imi lipseste Ceahlaul si muntisorul de langa casuta de acasa......dar aste e ,gasim si pe aici
o saptamana frumoasa va doresc si soare!!!!

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Felicitari praline cu burtici!

Ingrid, LA MULTI ANI !!!!

Mai intra cate cineva si pe aici...dar ce-i drept complicat cu atatea variante - si forum, si FB (concurenta neloiala) ...nu mai sti care discutii se potrivesc mai bine intr-un loc sau in altul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Carmen, felicitari si aici! Ce tari sunteti cu flamanda. Noi ne chinuim cu franceza.

Prettysunshine, felicitari si tie!




Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.

Mergi la inceput