Reclama Eugenia

Reclama Eugenia | Autor: XIO

Link direct la acest mesaj

Nu vi se pare ca reclama de la Eugenia cu acei copii este oleaca deplasata?
Fetita aia care vine si musca biscuitele din gura baietului, cu subinteles, machiata de zici ca e Lolita, mi se pare al naibii de deplasata.
Puteau sa puna niste copii de liceu, nu niste copii de 7 ani, mie mi se pare de-a dreptul odioasa...

**Fur is for petting***
http://accesoriisihaine.blogspot.com
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ba da, este

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

exact asa mi se pare si mie, total nepotrivita

mamica de sase copilasi :Sofian (19 sept. 2011),Nicolae (15 oct. 2009), Stefan (18 ian. 2007), Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Foarte aiurea reclama. Te duce cu gandul la senzualitate si nu la desertul copilariei. Dar poate asta e si intentia, sa fie remarcata si controversata.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Daaa, e groaznica! Credeam ca-s io inapoiata! Cum de au fost de acord parintii (mai ales parintii fetitei in cauza) sa filmeze asa ceva!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Daaa, e groaznica! Credeam ca-s io inapoiata! Cum de au fost de acord parintii (mai ales parintii fetitei in cauza) sa filmeze asa ceva!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt



probabil au primit o suma frumoasa de bani.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

mie mi-a amintit de stilul raposatei trupe "andre", in care niste fetite fardate in exces si imbracate ca niste pitipoance se unduiau lasciv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

tot eu : asa cum reclama CEC (cea cu copilasul care se urca pe scaun pentru a se urca pe pervazul ferestrei)a fost eliminata si cum din reclama de la tnuva au scos secventele in care mamica si copilasul iau cu degetul branza cazuta pe mousepad, respectiv banca, presupun ca daca mai multe persoane ar semnala senzualitatea deplasata din reclama, catre producatorul clipului si catre producatorul eugeniei (firma Dobrogea S.A. din Constanta), poate ca reclama ar fi retusata sau ar fi facuta din nou, fara acele secvente...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

ca sa nu mai adaug faptul ca parintii acestei fetite ar trebui sa fie tare mandri de ei , ca fetita lor bantuie visele si fanteziile a nspe pedofili...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Credeam ca sunt singura care a remarcat reclama.
E odios ca niste parinti au fost de acord cu asa ceva si e odios ca se da asta la televizor. Chiar nu mai au nici o limita.
Cum poti oare sa-ti lasi copilul sa faca asta si eventual dupa sa te si lauzi rudelor, prietenilor ca e la televizor reclama cu fata ta?


+28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Ce putem face efectiv pentru a elimina aceasta reclama ?

... este in mijlocul unor emisiuni la care se uita copii mici si la ore nepotrivite pentru "continutul" reclamei

... copilul meu deja isi pune problema cum ar fi sa experimenteze si ea asa ceva
... nu pot decat sa inchid televizorul ... sau sa nu-i mai dau drumul deloc

Mergi la inceput