Regasiri (57)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

La multi ani, Dani![

Dbunny, sa-ti traiasca flacaul sanatos si norocos

Dar cam multa liniste pe aici...

A fost sedinta astazi la bloc. Vecina mea aia nebuna a stat intr-un colt mica- mica, cred ca i se trage de la discutia cu mine , acum sa vedem cat o va tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare fetele.
Roxana se pare ca pentru o luna doua ai cumintit vecina
Da tare liniste pe aici, o fi frigul de vina?
week-end placut tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

salutare
revin la subiectul cl 0-ieri am intrebat-o pe cumatra mea care preda la sc unde as vrea sa o dau pe daria sa vad daca mai au ceva noutati la niv de scoala
si a zis ca la sc respectiva nu se organizeaza cl 0,nu au spatiu,au deja vreo 5-6 cl 1#539;se spera ca prin ianuarie sa apara metodologia de aplicare a legii si mai vedem atunci


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Doamne ajuta sa apara metodologia aia. Dastefa ma ti si pe mine la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Mersi mult fetele pt felicitari la adresa printului meu

ieri am avut petrecerea la un loc de joaca, f aproape de casa, au venit 18 copii cu parintii din dotare. s-au jucat, au fost pictati, am mancat, a primit cadouri, o gramada de jucarii, dar si tzoale pt iarna, spre bucuria mea. Noa a fost f cuminte, a doarmit juma de ore, apoi a stat cam 3 ore treaza.

in rest suntem bine, Dani o indrageste mult, o mai scutura de labute cand o prinde o alinta (o cheama petunia cica, ca si pe purcica din baby looney tunes). Noa papa lapte matern exclusiv, din bibe si de la san, o mai am pe mama la mine pana in 9 decembrie...atunci o sa-mi sara pernele de sub fund pana atunci profitam, iesim, gatim, mancam papa bun...dupŽaia...cine stie. am avut parte si de-o saptamana colicoasa...vad ca s-a potolit de la sine, am refuzat sa dau banii pe produse miraculoase anticolici(nu de alta, dar la Dani nimic nu functionase), asa ca...stam in brate, sau pe burtica la tati, si trece repede. sambata trecuta avea 5kg, si a inceput sa chiuie.

Eu sunt naspa cu una bucata hemoroid, constipatie la greu(traiasca supozitoarele!!)si bucurii dŽastea. o sa pun poze curand, intre tim, pe fb, daca ma cautati ma gasiti(diana vancu).

pup, ca-i flamanda petunia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele si o saptamana frumoasa va doresc.
Dbunny sa va fie de bine petrecerea si bine ca au mai trecut colicii. V-am vazut pe fb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani Tudor si Oana!
Sa fiti sanatosi, destepti si fericiti!
Danita, Dia sa va traiasca puiutii si sa aveti multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei cu sanatate si noroc, multa fericire si impliniri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

buna dimineata
ce mai fac fetele?
Ank voi va pregatiti de petrecere w/e asta?

Daria a venit vinerea trecuta cu rosu in gat,febra.Am tratat-o homeopat si a trecut f repede.Dar a ramas cu o tuse uratica.Ne delectam cu ceaiuri si aerosoli+ eurespal.Poate pana luni e ok
in alta ordine de idei-se tot plange Daria de durere de burtica,la analiza scaunului nu iese nimic.Si cum nu am chef sa mai bag o tura de zentel am trecut si am luat miez de dovleac neprajit si helmiflores
parca am mai citit ca l-at folosit si voi-care,cum..ceva pareri sfaturi

noi numaram zilele pana vine Titi.Si parca timpul asta se dilata.Nu mai am rabdare,nu mai am chef de nimic.Astept sa ajunga acasa sa imi mai incarc bateriile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele.
Mihaele petrecerea o facem week-endul viitor si pana atunci sper sa terminam de mesterit prin casa. Daca nu...
Multa sanatate Dariei si doamne ajuta ca pentru voi timpul sa se contracte

Mergi la inceput