Nasterea la Medlife (24)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

https://www.medlife.ro/despre-noi/noutati/maternitatea-medlife-grivita-a-obtinut-acreditarea-unicef-spital-prieten-al-copilului/1538

Am citit aceasta stire la Medlife pe site.. Eu sunt o mama pro alaptare, am alaptat pana la 9 luni si ma bucur ca exista asemenea preocupari.Laptele matern este cel mai bun aliment pt bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemernica spune:

A mai nascut cineva recent la Medlife?
Ma intereseaza cat mai este o nastere acum la ei. In jur de 5000-6000 ron?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Eu am nascut la ei..Am vazut ca au oferte ff bune. Au preturi de la 4000 ron pt nastere normala si 6000 cezariana.Si au conditii ff bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

eu am nascut in iulie si am dat 5500 ron pt cezariana pachet silver, rezerva 2 paturi. initial am semnat pt nastere naturala 4000 ron insa a trebuit sa fac ceza de urgenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Au si rezerve mai luxoase gen garsoniere cu canapea etc (fitza) pentru mamele mai pretentioase..si nu numai.Pentru ca adac esti din provoncie si vrei sa stea sotul cu tine, poate sta acolo..este ca o mini garsoniera. Mie imi place Medlife si conider ca sunt o alternativa ff buna pentru sistemul medical de stat..este adevarat ca nu e gratis dar este o alternativa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Pentru fetele cunoscatoare: vreau sa imi stabilesc si eu un dr. de la Medlife care sa imi supravegheze sarcina si ma gandesc la 3 optiuni: Mitroi Gabriel, Bican Florin sau Giuvelea Irinel Cristina. A nascut vreuna din voi cu acestia sau stiti ceva pro sau contra despre ei?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Bican si Mitroi sunt ok..Sunt destul de tineri, preocupati si atenti cu pacientele.
Vezi ca cei de la Medlife au si o promotie acum cu ocazia aniversarii a 10.000 nasteri si organizeaza si un tur al maternitatii.
Mult succes si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Multumesc iubu77 si pt. urari.. Acum ma gandesc si la dr. Bohaltea Roxana.. Off, e greu sa ma hotarasc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAN82 spune:

Buna! Sunt pacienta Dr-ului Mitroi de dinainte sa raman insarcinata iar acum am 17 saptamani de sarcina si am hotarat ca Medlife e maternitatea potrivita pentru mine. Am incercat un an si jumatate sa raman insarcinata si am vazut in acest timp mai multi doctori decat am vazut in toata viata mea. Pot spune ca Dr Mitroi e un medic care mi-a inspirat incredere inca de la inceput, care stie sa te asculte si sa iti risipeasca toate temerile de viitoare mamica, cu mult bun simt si cu raspunsuri intotdeauna bine argumentate. S-a intamplat sa vina la consultatii dupa garda si totusi a tratat consulatia cu deosebit profesionalism, chiar mi-a facut si o echografie care nu era neaparat necesara in clipa aceea doar ca sa imi alunge mie grijile. Il recomand cu caldura caci mie mi-a adus linistea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Eu am intalnit in general medici minunati la Medlife...Dr Mitroi este ff ok...Sa stii ca si Bohaltea Roxana e buna..acum depinde si ce ti se potriveste tie..

Mergi la inceput