Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

are cineva de vanzare (mai ieftin) un scaun auto pt. copil, categoria de varsta 3-12 ani si 10-30 kg?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

FETELE, va astept la Iulius Mall, este targ cu martisoare handmade. Am si eu stand si am martisoare de la 1 leu in sus. Daca doriti pentru copilasi la scoala felicitari sau martisoare dragute: stelute de mare, pestisori, trandafirasi, scoici, fluturasi, etc...va astept cu drag. Am stand la etajul 2, in fata magazinului Keops, dar si ceilalti expozanti au lucruri foarte dragute.
Va astept cu drag,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Primavara frumoasa!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Ghiocel de primavara tu aduci cu tine soare, zambete, copilarie si... dulci soapte de iubire!


o primavara frumoasa!!!!



kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Primavara frumoasa

Gabriela: imi pare rau, nu am stiut. Am citit pe forum dupa ce am cumparat martisoarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

o primavara frumoasa tuturor.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

O primavara frumoasa va doresc si eu! Si mult mai calduroasa !

As fi vrut tare mult sa ajung la martisoare la Mall, dar a facut Matei varsat de vant si suntem blocati in casa. Ma astept peste 2 sapramani sa faca si Stefi. Dar macar am scapat la Matei la 1 si 8 martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

o primavara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

O primavara frumoasa, si babe senine si pline de buna dispozitie !!

AM prins la tv un final de stire (adica am prins esentialul , maine 4 martie accesul publicului la cele doua; muzee va fi gratuit), si dau fuga aici sa va spun si voua.
http://94.177.44.9/societate/stiri/doua-muzee-din-iasi-se-redeschid-pentru-public

W-end minunat!!

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumim de urari! Va doresc si voua sa aveti o primavara senina !

Gabi,"raspandacul de serviciu", multumim de informatii!
Va anunt si eu din sfera targurilor hand made ca este targ la Moldova Mall, la parter, la sala sporturilor la trgaul de carte si de pe 5 va fi si la Carrefour Felicia. Din cate stiu este si la Carrefour Era. Eu am stand la Moldova Mall, dar sunt pana pe 8 martie fie in jurul pranzului, intre orele de la scoala, fie dupa 7 seara, tot dupa scoala. Va astept cu drag daca doriti o felicitare draguta facuta cu placere si pasiune, pt 8 martie, sau un aranjament micut din flori uscate in scoica sau ghinda.

Sa aveti o duminica placuta si o saptamana cu babe cat mai putin vijelioase!

Pupici la pitici si multa sanatate!
Gabriela si baietii

P.S. Daca aveti cumva si serbari pe 8 martie si aveti nevoie de vreun costum de floricica sau accesoriu, va astpt cu drag!

Mergi la inceput